Açılır Kapanır Yüzme Havuzları En Yeni Sistemler

Üstü Kapanan Havuz Modelleri

Havuzlu site yada kendine özel havuzu olan evlerde yaşayan şanslı okurlarımız iyi bilirler, yazın keyif çatılan havuzlar kışın sizi yüzme zevkinden mahrum bırakmakla kalmaz, açık ve masum bir şekilde duran havuzunuz sonbaharda dökülen yapraklar, böcekler ve toz birikintilerine esir olur. Yani en azından Açılır kapanır havuz kapatma sistemleri keşfedilinceye ve kullanılıncaya kadar durum böyleydi. Evet bu sayfada olduğunuza göre muhtemelen sizde havuz üstü kapama ile ilgi bir araştırma yapıyorsunuz ve kendinizi binbirdekor.com’un bu sayfasında buldunuz. O halde gelin Açılır Kapanır Havuz Sistemleri ve Fiyatları başta olmak üzere, Raylı Havuz kapatma Sistemi yada diğer adı ile Teleskopik havuz kapatma sistemleri gibi havuz kapama çözümlerine hep birlikte göz atalım. Bu havuz problemini birlikte çözmeye çalışalım 🙂

Yeni Havuz Üstü Kapama Sistemleri

İlerleyen teknoloji havuz sistemlerinde geliştirme yapmakla kalmadı havuzların daha verimli ve daha uzun süre kullanılması adına bazı eklentileri de beraberinde getirdi. Mesela yeni havuz üstünü kapatma sistemleri. Bu sistemler sadece sonbahar aylarında havuz keyfi yaşamanızı sağlamakla kalmıyor, havuzu dış etkenlere karşı koruduğunda da önemli bir maliyeti olan havuz suyunuzun daha uzun süre dayanmasını sağlıyor.

Havuz Kapama Sistemleri Faydaları

Havuzu kirlenmekten ve bakteri yuvası olmaktan koruduğu için havuz bakım masraflarınızı önemli ölçüde azaltmasının yanında bu sistemlerin daha bir çok faydası olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca bu sistemler, böcek veya toz nedeni ile her sabah yapılması zorunlu ve son derece meşakkatli bir iş olan temizlik olayını da en aza indirgeyerek, hem zaman hem de temizlik malzemesi tasarrufu sağlıyor.

Havuz Kapama Sistemi ve Havuz Isısı

Bunun yanında havuz kapama sistemleri havuz üzerinde termal bir örtü vazifesi görüyor ve havuz suyu sıcaklığını 10 ila 12 °C daha yüksek kalmasını sağlıyor. Tabi bu durum kışın bile havuza girmenize olanak sağlıyor. Havuz sistemlerinin bir diğer artısı da kilitli kapıları ile havuz güvenliğine de katkıda bulunması.

Raylı Havuz Kapatma Sistemi

Tabi bunlar havuz kapatma sistemlerinin havuza olan olumlu etkileri. Haricinde bir de size mesela fitness aletlerinizi koyacak, yada sabah sporunuzu yapacak kullanışlı bir kapalı alan sağladığını da göz ardı edemeyiz.

Motorlu Havuz Kapatma Sistemleri

Havuz kapama sistemlerinin en iyisi ve en tutulanı şu sıralar raylı sistemler. Teleskopik bir hareket mekanizmasına sahip olduğu için çok pratik, çok kolay kullanımı olan bu sistemlerde bir de dakikalar içerisinde açılan yada kapanan motorlu otomatik havuz kapama sistemi seçeneği bulunuyor.

Açılır Kapanır Havuz Sistemleri Maliyeti

Ülkemizde bu konuda faaliyet gösteren belli başlı firmalar var. Ancak bu sistemleri yaptırmayı düşünenler için net bir fiyat veremiyorlar. Öncelikle ücretsiz bir keşif yapmaları gerekiyor. Keşif sonrasında ortaya çıkan ölçü ve ebatlara göre bir fiyat belirleniyor. Bu konu da tam destek almak ve ücretsiz keşif yaptırmak için Açılır Kapanır Havuz Sistemleri linkini tıklayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Üstü Kapanır Havuz Örnekleri

Bizler burada bu sistemlere dair bir kaç örnek yerleştirdik. Ancak bu sistemin daha bir çok farklı modeli var. Çeşitli renklerde ve ahşap tarzı havuz kapama profilleri ile tasarlanan havuzlara ait bu görseller sizlere konu hakkında mutlaka bir fikir verecektir.

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi bu sistemler son derece kullanışlı ve havuz ömrünü uzatacak nitelikte faydaları olan sistemler.

Eğer kendinize ait bir havuzunuz var ise yada havuzlu bir sitede ikamet ediyorsanız bu sistemin marjinal faydalarını uzun vadede görebilir ve maliyetini çıkarabilirsiniz.

Ne dersiniz sizce de bir havuzun olmazsa olmazları arasında yer alacak önemde bir sistem yada çözüm değil mi bu kapama sistemleri ?..

“Açılır Kapanır Yüzme Havuzları En Yeni Sistemler” Konusunda 8 Yorum Var

 1. Sayin yetkili
  Ben Bakuden , isim Afig ,ilgimi ceken sey-teleskopik açılır kapanır havuzlar
  Sunu Bakude musterilere sunmak istiyorum.Bana daha cok bilgi vere bilirsinizmi?
  Kiminle iletisim kurmak lazim?fiyatlar hakkinda bilgi alabilirmiyim?
  yukarida ki resimlerdeki urunleri hangi firma yapiyor , nasil ulasa bilirim?
  en kisa zamanda bilgileri sizden almak umuduyla.
  Afig Huseynov

  1. Merhaba konu içerisinde gerekli bilgileri paylaştık. Bunun yanında bu işlemleri yapan bir firmanın da linki var. Bu link üzerinden bağlantı kurabilirsiniz.

  1. Merhaba konu içerisinde bir havuz kapama firmasının linkini sizler için paylaştık. Bu link üzerinden firma temsilcileri ile bağlantı kurarak ücretsiz keşif hizmetinden yararlanıp fiyat alabilirsiniz.

  1. Merhaba, yukarıda havuz kapatma sistemleri üzerine çalışan bir firmanın linkini paylaştık. Bu link üzerinden bağlantı kurarark fiyat alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir