2021 Modern Banyo Dolabı Modelleri ile Orka

En Yeni Modern Banyo Dolapları

Banyo dekorasyonlarını yenileyen ve bu çalışma içerisinde banyolarına hem kullanışlı, hem de şık banyo dolapları entegre etmek isteyen okurlarımız için yeni çıkan banyo dolabı tasarımlarını detaylı olarak incelemeye devam ediyoruz. Geçtiğimiz günlerde sizler için hem güzel, hem de ucuz banyo dolapları bulmak adına ülkemiz yapı marketlerini ziyaret etmiş ve yerli yapı marketlerimizden Koçtaş Banyo Dolabı ve Tekzen Banyo Dolabı modellerini incelemiş, Avrupa kökenli yapı marketlerden ise Praktiker Banyo Dolapları başta olmak üzere, Bauhaus Banyo Dolapları ve Ikea banyo dolabı modellerine göz atmıştık. Bu araştırmalarımızı merak ediyorsanız linkler üzerinden bu yapı marketlerimizin ürünlerine de göz atabilirsiniz.

Orka Banyo Dolabı Modelleri

Tabi banyo dolaplarını sadece yapı marketler bazında incelemedik arkadaşlar. çeşitli markaların ürünlerini de binbirdekor.com sayfalarında sizlerle buluşturmaya çalıştık. Mesela son olarak VitrA banyo dolapları sayfalarımıza konuk olmuştu. Bu sayfamızda da yine sadece banyo ürünleri üzerinde uzmanlaşmış ve hakikaten değişik, işlevsel ve şık ürünlere imza atan bir üretici olan Orka markasının ürünlerini mercek altına alıyoruz.

Modern Banyo Dolabı Modelleri ile Orka

Geçtiğimiz yıllarda Orka Perge Banyo Dolabı ve Orka Lago Banyo Dolabı gibi üst düzey tasarımları ülkemizde ki bir çok banyoya giren Orka markasının yeni ürün gamında da hemen her zevke ve banyoya hitab eden ürünler olduğunu görüyoruz. Dolayısı ile şu sıralar banyo dekorasyonunuzu gözden geçiriyorsanız ve bir banyo dolabına ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız paragraf aralarında görsellerini sunduğumuz Orka banyo dolaplarına mutlaka göz atmanızı tavsiye ederiz.

Hazır Banyo Dolabı Markaları Modelleri

Orka Banyo markasını burada ilk defa duyduğunuzu zannetmiyoruz, zira ülkemizin en eski banyo mobilyası üreticilerinden biri olan ve hatta sadece banyo mobilyası ürettiği için neredeyse bu sektörde tek ve ilklerden biri olan Orka, çeyrek asrı aşkın bir süredir sektörde hizmet veriyor.

Her Zaman Farklı Banyo Dolabı Tasarımları

Sadece şık ve kullanışlı banyo mobilyaları üreterek kazandığı uzmanlığı, son teknoloji üretim sistemleri, kalite ve satış sonrası hizmet anlayışı ile sektörün lideri konumunda olan Orka, dinamik yapısı ve kapasitesi ile son derece özgün tasarımlara imza atarken, oldukça zengin ürün gamı ile de sadece Türkiye değil, dünya çapında bir marka olma yolunda da emin adımlarla ilerliyor.

Sevilen Dizlerde ki Banyo Dolapları Orka’dan

Tabi böyle devasa bir marka olmak adına sadece tecrübe, kaliteli ürün ve satış sonrası destek gibi kriterler yeterli olmuyor. Bu nedenle marka bilinirliğini arttırmak adına bu gün beğenerek izlediğiniz ve banyo dekorasyonlarına hayran kaldığınız bir çok dizinin de sponsoru durumunda.

Orka Sadece Banyo Mobilyaları Üretiyor

Öyle ki geçmişte kült haline gelen, Yahşi Cazibe, Türk Malı, Sihirli Annem ve tabi ki bir fenomen haline gelen Çocuklar Duymasın gibi bir çok dizinin sponsoru olan Orka, yine sevilen dizlerde banyoların baş rolünü oynuyor.

Orka Ledli Banyo Dolapları

Marka hakkında bu kadar bilgi yeterli herhalde arkadaşlar. Şimdi gelin biraz da Orka ürün gamında ki banyo dolaplarını inceleyelim. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi marka yılların tecrübesini son sistem teknolojiler ile harmanlayarak yeni nesil, çağdaş ürünler üretirken, led teknolojisini de banyo dolaplarına entegre ediyor.

Orka Banyo Dolabı Kullananlar Bilirler

Ayrıca modern lavabolar ile bir araya getirilen son derece özel tasarım banyo dolaplarını da potansiyel müşterilerinin beğenilerine sunan Orka, sadece yeni ürünleri ile değil, bir kaç yıl önce çıkardığı ve modası bir türlü geçmeyen, Su, Perge ve Lago gibi modelleri ile de dikkat çekiyor. ..

Kısacası markanın ürün gamında ki ürünler hem çağdaş çizgilere sahip olduğundan alıp kullanmaya başladığınızda bir süre sonra “modası geçer mi” endişesi yaşamıyorsunuz.

Üstelik  çok fazla ürün çeşidi olduğundan Orka banyo dolapları arasında hemen her zevke ve bütçeye hitab eden ürünler bulabiliyorsunuz. Sadece bu durum bile banyo dolabı almadan hemen önce, en azından Koçtaş gibi mağazalarda satılan Orka banyo dolaplarına göz atmak için önemli bir neden…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir