Praktiker Banyo Dolapları ve Fiyatları

Praktiker banyo dolabı modelleri mobilyaları fiyatları hakkında detaylı bilgiler…
Gerek havlu, tuvalet kağıdı gibi eşyalar için sunduğu geniş depolama alanları, gerekse dekoratif görünümleri ile halk arasında hillton lavabo olarak bilinen lavabolu banyo dolapları artık irili ufaklı bir çok banyoda kendisini göstermeye başladı. 

Tabi geçen zaman içerisinde de olumlu bir evrim geçirerek sürekli kendilerini güncellediler ve ilk hallerine göre çok çok daha şık bir hale geldiler. Tabi bu durum onları dahada cazip hel getirdi ve bu ürünlere olan tüketici ilgisi arttı.

Hal böyle olunca da bir çok üretici ve yapı market gibi tedarikçiler ürün gamları içerisinde bu şık ürünlere yer vermeye başladı. O tedarikçilerden biri de ülkemizin lider yapı marketlerinden Praktiker…

 

Praktiker banyo dolapları konusunda şık ve geniş bir ürün gamına sahip ve fiyat olarakta piyasaya göre oldukça uygun. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve her bütçeye uygun Praktiker banyo dolaplarından sizler için seçtiğimiz bazı modellere ve fiyatlarına hep birlikte göz atalım…

 

Kuala 85 cm Komple Banyo Dolabı 499,90 TL

 

Breda 100 cm. Banyo Dolabı 619,90 TL

 

Boğaziçi 80 cm Banyo Dolabı İnce Lavabolu Teak-Beyaz 599,90 TL

 

Moena Smyrna 100  cm Hilton Banyo Beyaz 259,90 TL

 

Samba 70 cm Banyo Dolabı 349,90 TL

 

Glare 100 cm Banyo Dolabı 769,90 TL

 

Classy 80 cm Banyo Dolabı 399,90 TL

 

Zeus 100 cm Banyo Dolabı 799,90 TL

“Praktiker Banyo Dolapları ve Fiyatları” Konusunda 2 Yorum Var

  1. Merhaba, CLASSY 80 cm banyo dolabı bu model hakkında daha detaylı bilgi istirham ediyorum ve de 60 cm ile 100 cm lıkleri mevcutmu,mümkünmü? renk seçenekleri nelerdir lütfen.
    Ayrıntı derken yükseklik ve derinlik ölçüleri tam olarak fiat ve kargo bedeli vbg.konular.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir