Önce-Sonra Banyo Dekorasyon Örnekleri

Uzun zamandan bu yana aklınıza takılıyor banyo dekorasyonunuz, sahi ne zaman yenilemeyi düşünüyosunuz, seramikleri neredeyse tuğlanın ilk ateşte piştiği zamanlardan kalmış, derz aralarının orjinal rengi artık sarı halini almış, klozet ve lavabosu 80’lerden örnekler sunan banyo dekorasyonunuzu ?..

Evet hakikaten hem maddi hem de manevi anlamda oldukça zor iş banyo yenilemek. Çuvalla para akıttığınız yetmiyormuş gibi, kırımı, dökümü, molozu tesisatı, mobilyası getiri götürü derken bitap düşüyor insan. Gözünüzü korkutmak gibi olmasın ancak gerçekler acıdır.

Gerçeklerin acı olduğu gerçeği gibi, güzel şeylerin hiç emek harcamadan elde edilemeyeceğide gerçektir. Yukarda bahsettiğimiz aşamaları geçtikten sonra gerçekten güzel bir banyoya sahip olacaksınız ve harcadığınız her kuruşa, sarfettiğiniz her efora değdiğini göreceksiniz. Foto galerimizde bazı banyo dekorasyonlarından örnekler, sunuyoruz, tabii ki önce-sonra örnekleri ile birlikte. Buradaki görseller banyoların nasıl güzelleştiği hakkında sizlere ipuçları verecektir..

ÖNCE-SONRA BANYO DEKORASYON ÖRNEKLERİ GÖRSELLERİ

 

Bir önceki yazımız olan Çok Güzel Önce-Sonra Mutfak Dekorasyon Örnekleri başlıklı makalemizde dekorasyon öncesi ve sonrası, mutfak dekorasyon örnekleri 2016 ve mutfak dekorasyonu önce sonra hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Dış Cephe Taş Duvar Uygulamaları 2016

Ev Dekorasyonunda hep iç dizayndan bahsediyoruz son zamanlarda, sımsıcak yuvanızda yapacağınız dekorasyonlara elimizde geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz binbirdekor.com olarak. Ancak...

Kapat