Doğal taş görünümlü şık mutfaklar

Mutfak dekorasyon örnekleri taş görünümlü duvar kaplamaları duvar dekorasyonu modelleri…
Daha önce ki ” Dekoratif duvar panelleri ” başlıklı makalemizde duvar dekorasyonuna yepyeni bir soluk getiren duvar panelleri fiyatları, teknik özellikleri ve uygulanışı ile ilgili geniş bilgiler sunmuştuk hatırlarsanız… Bu makalemizde ise genelde plazma TV arkasına, yatak başucuna veya salonun tek bir duvarında uygulanan ve bence çok şık duran dekoratif taş görünümlü duvar panellerinin ve taş kaplama uygulamalarının mutfakta uygulanmış örneklerine göz atacağız. Taş görünümlü duvar panelleri ve taş kaplama uygulaması özellikle mutfak tezgahı ile mutfak dolabı arasında kalan ve seramik kaplanan bölüme uygulanıyor ve çok güzel duruyor. Hele mutfak dolaplarınızda hafif country tarzı ve ya rustik bir görünüme sahipse mutfağınızın ihtişamını varın siz düşünün .

Şu sıralar taş kaplama uygulaması veya duvar paneli  yeni mutfak dekorasyonu trendleri arasında…

İşte bende mutfağıma tam böyle bir şey yaptırmayı aklımdan geçiriyorum.

Duvar panelini yaptırmak çok zor değil zaman kaybı ve moloz sorunu yok.

Ama taş kaplama uygulaması biraz itina istiyor…

 

Bir önceki yazımız olan İntema Mutfak modelleri 2012 - 2013 (Fludio) başlıklı makalemizde hazır mutfak modelleri 2012 hakkında bilgiler verilmektedir.

Doğal taş görünümlü şık mutfaklar mutfak duvar taşları,mutfak doğal taş modelleri,sik mutfaklar,vitra tezgah arası doğal taş mcm,doğal taşlı mutfak modelleri,mutfak duvar panelleri,mutfak modelleri duvar taşları,taş duvar kağıdı mutfaklar,tezgah için doğal taş modelleri, makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
gerçek görünümlü duvar panoları
3D niş görünümlü dekoratif duvar panoları

  Dekoratif duvar kaplamaları 3 boyutlu duvar dekorasyonu forex panolar... Duvar panosu deyince muhtemelen bir çoğunuzun aklına daha önce ki...

Kapat
boya1