Banyolar İçin Çok Güzel Köşe Jakuzi Tasarımları

Yoğun ve stresli geçen bir günün ardından insanın adeta dakikaları sayarak kendini eve atması ve ılık bir banyo ile günü sonlandırması kadar güzel bir şey yoktur. Hele banyo bir su masajı halini alırsa, nasıl bir keyif olduğunu varın siz düşünün, insanın saatlerce içinden çıkası gelmez.

Bu durum belkide insanlık tarihinin başından bu yana böyle. İnsanın vücudunun suyla olan aşkı. Boşu boşuna yapılmamış, şâşalı Roma hamamları, Osmanlı hamamları. Mesela Roma imparatorları, meclisleri ile birlikte hamamların havuzlarında saatler geçirir, ülke için önemli kararları bu havuzlarda alırlarmış. (Belkide bu yüzden bugün bir Roma İmparatorluğu yok :) ) Keyif adamlarıymış vesselam.

Bizler onlar kadar olmasakta kendi çapımızda kral sayılırız ve onlar kadar lüks hamamlara sahip olmasakta çok güzel banyo dekorayonlarına imza atar, bie masaj yapacak onlarca cariye yerine, banyomuzun tam köşesine foto galerimizdede göreceğiniz gibi bize su masajı yapan şık bir köşe küvet koyarız olur biter…

EN GÜZEL KÖŞE JAKUZİ KÜVET TASARIMLARI GÖRSELLERİ

 

Bir önceki yazımız olan Kale'nin Şahane Banyo Mobilyalarını Gördünüz Mü ? başlıklı makalemizde 2016 banyo dolabı modelleri, kale banyo dolabı modelleri 2016 ve kale lavabolu banyo dolapları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
İstikbal’in En Güzel Yatak Odası Takımlarından Rustic

Yatak odasına bir kıyak yaparak 2016 yılına yepyeni bir yatak odası takımı ile merhaba diyerek kendilerini şımartmak isteyen binbirdekor.com takipçileri...

Kapat