Bahçeler için çok dekoratif kamelyalar

Bahçe düzenleme fikirleri bahçe dekorasyon malzemeleri kamelya modelleri fiyatları çeşitleri…
Yaz gecelerinin vazgeçilmezidir kamelyalar, dostlarla birlikte bahçe çiçeklerinin kokusu ile kamelyalar altında içilir en lezzetli çaylar. Bir kültürdür, bir yaşam biçimidir kamelya. Lüks olmasına gerek yoktur 4 direğin üzerini yapraklı dallarla kapasanızda işinizi görür, ki eskiden bu tarzda yapılırdı kamelyalar, çardak olarak bağlarda tarlalarda…  Şehirli özlediği toprağı evlerine bahçe olarak taşıyınca çardaklarda daha bir dekoratif ve lüks hale gelip kamelya oldular. Artık onlar eskisi gibi maliyetsiz değiller, malesef bu kamelyaların artık bir bedeli var, hem de hatrı sayılır bir bedel. Örneğin şimdi sizlere görsellerini sunacağım kamelyalar gibi… Bu lüks kamelyaların fiyatı 3000 TL ile 12000 TL arasında değişiyor.

Bir önceki yazımız olan Kent bahçivanları için mini Ikea seraları başlıklı makalemizde hobi bahçesi fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Modern İtalyan genç odası tasarımları (Tumidei)

Modern genç odası tasarımları İtalyan mobilya modelleri fonksiyonel mobilyalar genç ve çocuk odası dolapları... İtalyan mobilya şirketi Tumidei 'nin modern...

Kapat