Weltew Mobilya En Yeni Köşe Takımları ve Fiyatları

Köşe takımları son yılların en önemli mobilya türlerinden biri. Çok satılıyorlar, çok tutuluyorlar. Kendinizden pay biçin bu sayfadasınız ve %99 ihtimalle bir köşe takımı arıyorsunuz. Modaya sizlerde uymak niyetindesiniz. Sonuçta son zamanların trend mobilya seçenekleri arasında yer alıyor köşe takımları.

Aslında durumun böyle bir moda haline gelmesini son yıllarda yükselişte olan modern minimalist dekorasyon tarzlarının tetiklediğini söyleyebiliriz. Köşe takımlarıda normal oturma gruplarına göre daha modern bir görünüme sahip oldukları için, modern dekorasyon tarzlarından hoşlananlar doğal olarak bu tip mobilyaları tercih ediyorlar.

Bizi takip edenlerin seçimine bizimde katkımız olmuyor değil hani, zira hemen tüm markaların son çıkardıkları köşe takımlarını binbirdekor.com sayfalarında detaylı olarak inceliyoruz. Tıpkı bu sayfamızda olduğu gibi.   Evet bu sayfamızda yükselişe geçen Weltew Mobilya’nın en yeni köşe takımlarını fiyatları ve görselleri ile birlikte her zaman olduğu gibi detaylı olarak inceliyoruz.

Ürünlein görsellerini hemen altta beğeninize sunduğumuz foto galerimizde inceleyebilirsiniz. Görsellerin hemen üzerinde köşe takımlarının isimleride yazıyor. Fiyatları ise foto galerimizin hemen altında bilgilerinize sunulmuştur..

WELTEW MOBİLYA EN YENİ KÖŞE TAKIMLARINA GÖZ ATIN !..

WELTEW MOBİLYA 2016 KÖŞE TAKIMI GÜNCEL FİYATLARI

Weltew Mobilya Browni Köşe Takımı 3.080,00 TL
Weltew Mobilya Esse Köşe Takımı 3.766,00 TL
Weltew Mobilya Cooper Köşe Takımı 4.150,00 TL
Weltew Mobilya Kiev Köşe Takımı 4.550,00 TL
Weltew Mobilya Magazin Köşe Takımı 4.162,00 TL
Weltew Mobilya Cadde Köşe Takımı 3.966,00 TL
Weltew Mobilya Armando Köşe Takımı 2.993,00 TL

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir