Tv Ünitesi Hepsiburada 2021 Modelleri ve Fiyatları

Hem Güzel Hem Ucuz TV Üniteleri 2021

Bugüne değin oturma odalarınız için hem şık hem de ucuz Tv ünitesi modellerini inceledik. “TV Ünitesi” başlığı altında çeşitli duvar ünitelerini beğeni ve bilgilerinize sunduk. Başta Bellona TV Ünitesi ve İstikbal TV Ünitesi modelleri olmak üzere, önce markalarımıza, Ikea tv ünitesi ve Tv Ünitesi Koçtaş gibi başlıklarla da yapı marketlerimizin ürünlerine göz attık. Bu konu da artık sıra İnternet’e geldi. Geçtiğimiz hafta Tv Ünitesi Vivense ve Tv Ünitesi Trendyol modellerini zaten fiyat ve görselleri ile birlikte incelemiştik. Bu sayfamıza ise İnternet’ten alışveriş yapmayı seven okurlarımız için başlıktan da anlayacağınız üzere hepsiburada.com tv üniteleri ve fiyatları konuk oluyor.

Hepsiburada.com TV Ünitesi Modelleri

İnsanlar artık evlerine mobilyaları bile İnternet’ten satın alır hale geldiler. Demonte halde gelen mobilyalar You Tube eşliğinde evlerde Kendin Yap şeklinde kurulur oldu. Özellikle TV üniteleri en çok satılan İnternet mobilyaları arasında yer alıyorlar. Bu durumun en önemli nedeni ise fiyatların İnternet’te daha uygun olması. Üstelik İnternet’ten alınan bu ürünlerin kurulumu da son derece basit. Bu nedenle İnsanlar herhangi bir mobilya mağazasından tonlarca para ödeyerek ünite almak yerine hepsiburada yada gittigidiyor gibi e-ticaret sitelerinden alışveriş yapmayı tercih ediyor. Tabi bu tercihin sebebi sadece fiyatlar değil arkadaşlar, ayrıca bu sitelerde hemen her zevke ve bütçeye hitab eden ürünler var.

En Ucuz TV Ünitesi Hepsiburada.com’da

Türkiye’de İnternet alışverişi açıldı açılalı hizmet veren Hepsiburada.com’da da durum aynı. Bu sitede çok güzel tv üniteleri çok uygun fiyatlar ile satışa sunuluyor ve bizlerde bu sayfamızı bu e-ticaret sitesinden seçtiğimiz en güzel ve şu sıralar fiyat açısında en uygun Kampanyalı TV ünitesi modellerine ayırıyor bu üniteleri sizler için detaylı olarak incelemeye alıyoruz.

Ucuz TV Ünitesi Hepsi Burada

Mesela üstte gördüğünüz Modatte Mobilya Modatte New Tenon Tv Ünitesi 699,99 TL yerine sadece 389,90 TL fiyat etiketi ile satışa sunuluyor. Son zamanların trendi olan mermer desenleri ile ceviz renginin harmanlanması ile görsel açıdan oldukça zengin olan bu ünitenin genişiliği 184 cm iken yüksekliği ise 135 cm.

Kitaplıklı Tv Ünitesi Hepsi Burada

Yeni dekorasyon trendlerinin başında kitaplıklı Tv üniteleri geliyor. Birde mermer desenleri ile doğal ahşap renkleri çok önemli tabi ki. Bu tarifler hepsiburada.com’un, Rani A9 Duvar Raflı Kitaplıklı Tv Ünitesi Duvara Monte Dolaplı Modern Ayaklı Tv Sehpası Ceviz M23 modeline tam anlamı ile uyuyor. 49x180x35 cm ebatlarında olan bu ünitenin satış fiyatı ise inanmayacaksınız ama sadece 450,00 TL.

Hepsi Burada Rani Tv Üniteleri

Yine aynı markanın üst resimde gördüğünüz Rani A4 Duvar Raflı – Kitaplıklı Tv Ünitesi Modeli ise neredeyse bedava denilebilecek bir fiyatla hepsiburada vitrinlerine çıkıyor. Beyaz – Ceviz renk konfigürasyonuna ve 150x46x30 cm ebatlarına sahip bu ürün normalde 625,90 TL fiyat etiketi ile satışa sunulurken, şu sıralar sadece 239,90 TL fiyatla sizleri bekliyor.

Çok Ucuz Kampanyalı Tv Üniteleri

Bu sitenin en beğendiğimiz ürünlerinde biri olan Hepsi HomeRomeo TV Ünitesi hem görsel, hemde kullanışlılık açısında fiyatı ile ters orantılı bir yapıya sahip. Özellikle küçük odalar için ideal bir ürün olan bu ünitenin fiyatı için sudan ucuz yorumunu rahatlıkla yapabiliriz.. Çünkü geçtiğimiz ay 386,18 TL fiyatla satışa sunulan bu tv ünitesinin bu güne özel fiyatı 229,90 TL gibi komik bir rakam.

Yukarıda sizler için en beğendiğimiz ve fiyatı en uygun olan hepsiburada.com tv ünitesi modelleri arasından bir kaç örneği beğenilerinize sunduk ancak mağazanın daha farklı ve daha ucuz ürünlerini de incelemek isterseniz hepsiburada tv ünitesi kategorisine mutlaka göz atmanızı tavsiye ederiz.

One Reply to “Tv Ünitesi Hepsiburada 2021 Modelleri ve Fiyatları”

  1. bu tv üniteleri gerçekten şahane, ama bi dünya para isterler şimdi diyordum meğerse bedavaymış…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir