Süper Modern Toplantı Masası Modelleri 2020

Özel Tasarım Toplantı Masaları

Evlerini güzelleştirmek isteyen okurlarımız için ev dekorasyonu ve mobilyalarına gösterdiğimiz özeni iş hayatları ve dolayısı ile ortamlarına level atlatmaya çalışan okurlarımız için de göstermeye çalışıyor, ofis dekorasyonu ve çeşitli ofis mobilyaları ve fiyatları hakkında sizleri bilgilendirmeye devam ediyoruz. Mesela bu gün toplantı masalarını ele alıyoruz. Evet daha önce de bu konu da farklı makaleler yayımlamıştık. Örneğin, Ağaç Toplantı Masası yada elips toplantı masası modelleri gibi. Hatta Koçtaş toplantı masası ve Ikea toplantı masası başlıkları altında yapı marketlerimizin ürünlerini bile incelemiştik. Son olarak bu konu da Bürotime Toplantı Masası modelleri binbirdekor.com sayfalarına konuk olmuştu. Ancak bu sayfamızda sizleri çok değişik toplantı masası takımı ve yepyeni toplantı masası özellikleri bekliyor arkadaşlar.

Çok Değişik Toplantı Masası Modelleri

Bir ofisiniz var ve burada belirli sayıda bir personel çalışıyorsa yada kalabalık bir müşteri portföyünüz mevcutsa, o ofiste zaman zaman önemli toplantılar yapılıyor demektir. Peki bunun için yeterli alan ve hepsinden önemlisi uygun mobilyanız, müşterilerinizle yaptığınız uzun soluklu toplantılarda onları ikna etmenizde size yardımcı olacak, toplantı odalarınız, çarpıcı toplantı masalarınız var mı ?..

Yepyeni Toplantı Masası Tasarımları

Bu sayfada olduğunuza göre iş hacminizin büyümesine, buna bağlı olarak da personel sayınızın ve müşteri portföyünüz artmasına rağmen henüz bu tür toplantı alanınız yok veya toplantı odasını ayarladınız ama bu odaya özel toplantı masalarınız henüz yok. Sizde bu kar hacminizi arttıracak, iş yerinizi kurumsallaştıracak, markalaştıracak bir toplantı alanına yakışır, markanızı temsil edecek kalite ve tasarımda bir şeyler arıyorsunuz.

Toplantı Masası Seçimi

O halde gelin toplantı odanızı, markanızı, logonuzu layıkı ile taşıyacak, hem müşterilerinize, hem de personelinize ciddiyetinizi ve samimiyetinizi bir arada gösterebilecek toplantı masası modellerine hep birlikte göz atarak sizler için bir şeyler ayarlamaya, toplantı masası seçiminizde binbirdekor.com editörleri olarak sizlere yardımcı olmaya çalışalım arkadaşlar ne dersiniz ?..

Mermer Toplantı Masası Modelleri

Mermer desenleri, hem evlerde hem de iş yerlerinde son zamanlarda çok moda. Aslında Büyük Roma İmparatorluğu yada Osmanlı İmparatorluğu zamanından bu yana her zaman moda. Bunu modern ofisler her ne kadar demode bulsalar, inkar etseler de maalesef mermer yine karşılarına çıkıyor. Üstelik mermerin her rengi çok rağbet görüyor şu sıralar. Örneğin üst resimde gördüğünüz gibi siyah üstüne antrasit damarlar yada beyaz üstüne siyah damarlar mermer desenlerinin vazgeçilmezleri arasında yer alırken artık ofis masalarını da özel hale getiriyor.

Elips Toplantı Masaları

Toplantı masaları bundan yıllar önce sadece genel olarak dikdörtgen tasarımlara sahiplerdi. Bu ciddiyetin en önemli geometrik açılımlarından biriydi. Ancak sıkıcı toplantıları dahada sıkıcı hale getirilen dikdörtgen masalar yerlerini çok farklı geometrik şekillere bırakarak tarihin karanlık sayfalarına gömüldüler. Diyebilirdik ancak modern toplantı masaları arasında biraz daha süslü, biraz daha renkli olarak yine karşımıza çıkıyorlar.

Modern Toplantı Masası Modelleri 2020

Tabi modern toplantı masaları sadece elips yada belkide yüzyıllardır süregelen dikdörtgen tasarımlarla sınırlı değil. Paragraf aralarında gördüğünüz üzere çok çok değişik normlara sahipler. U tipi toplantı masası modelleri bile var arkadaşlar. İşte tüm bu toplantı masası modellerinden en güzel örnekleri görselleri sizlere fikir vermek adına hemen alt tarafta yer alan foto galerimiz içerisine yerleştirdik. Galerimizi ziyaret ederek birbirinden güzel bu modern toplantı masalarını inceleyebilir, ofisinizin yeni toplantı salonu için en güzel tasarımı seçerek ilham alabilirsiniz.

Modern Toplantı Masası Örnekleri Görseller

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir