Rüya Gibi 2020 Yatak Odası Takımları

2020 Yatak Odası Takımları ve Fiyatları

Mobilya üreticileri son zamanlarda yatak odası mobilyalarına çok farklı bir açıdan bakıyor, hem görsel, hem de işlevsel anlamda muhteşem yatak odası takımları üretiyorlar. Özellikle bazı markaların bünyesinde ki profesyonel tasarımcılar büyüleyici yatak odası tasarımlarına imza atıyorlar. Bizler binbirdekor.com olarak bu markaların en güzel yatak odası takımlarını bu sayfamızda sizlerle paylaşıyoruz.

Evlilik hazırlığında iseniz, yatak odası mobilyalarınızı yenilemek istiyorsanız veya yeni evinize yeni mobilyalar ile girmek niyetindeyseniz burada ki yatak odası takımlarına mutlaka göz atmanızı öneririz, zira bu yatak odası takımları editörlerimiz tarafından bir çok markanın tüm 2020 koleksiyonları teker teker incelenerek aralarında görülmeye değer en güzelleri, en kullanışlıları bir araya getirilerek görselleri ve detaylı fiyat bilgileri ile birlikte bilgi ve beğenilerinize sunuldu.

BAZALI YATAK ODASI TAKIMLARI ve FİYATLARI BURADA !..

2020 Yılında Öne Çıkan Yatak odası Modelleri

Ülkemizin en önemli mobilya üreticileri ve markalarının başında gelen İstikbal 2020 yılına, Orleon, Side, Elite ve Elizya yatak odası takımları ile giriş yaparken, bu yatak odası takımları arasında göze en çok çarpan yatak odası takımı Elite oldu. İstikbal tasarımcılarının rüyalardan ilham alarak tasarladıklarını açıkça itiraf ettikleri Elite Yatak Odası takımı gündüzleri aydınlık ve ferahlatıcı, geceleri ise zarafet dolu zarafet dolu bir tasarıma sahip.

Modern Yatak Odası Takımları 2020

Alışılmışın dışında, modern ve klasik çizgilerin birleştiği avangart tasarımı ile dikkat çeken Elite, görsel zenginliğin yanında işlevselliği ve fonksiyonel özellikleri ile de göz dolduruyor. Genel renk konfigürasyonunda beyaz renk kullanılan takım lüksü vurgulayan altın sarısı renklerle kombine edilirken, altın renkli ayak yapısı, ünite kapakları üzerinde yer alan bronz renkli aynası ve şık kulp detayları takımı görsel açıdan zenginleştiren diğer detaylar.

İstikbal Kampanyalı Yatak Odası Takımları

İstikbal Elite yatak odası takımının fiyatlarına gelecek olursak,  bu ürünün farklı ihtiyaçlara göre tüketiciye 3 farklı gardırop seçeneği ile sunulduğunu görüyoruz. Bu seçeneklerden ilki olan 5 kapılı gardıroba sahip Elite yatak odası üzerinde 5.844,60 TL fiyat etiketi taşıyor. Takımın 6 kapılı alternatifinin fiyatı ise 6.120,00 TL olarak görünüyor. Elite yatak odası takımının sürgü kapaklı gardıroplu seçeneğini tercih ederseniz ise ödeyeceğiniz rakam yine 6.120,00 TL.

Yatak Odası Takımları Bellona

Yine Türkiye’nin önde gelen mobilya marklarından Bellona’da Angel, Sementa, Lantes ve Violet gibi yepyeni yatak odası takımları ile girdi 2020 yılına. Bu yatak odası takımları arasından gerek tasarımı gerekse estetik görünümü ile sivrilen yatak odası koleksiyonu ise Angel oldu.  Modern ve avangart tarzın uyumlu birlikteliğinden doğan Bellona Angel yatak odası takımının renk konfigürasyonunda modern avangart mobilya tasarımlarında olması gerektiği gibi opak beyaz renk kullanıldığını görüyoruz.

Görsel Olarak Zengin Bir Yatak Odası

Opak beyaz, takımın genelinde yer alan üç boyutlu görsel efektli fildişi renginde dekoratif  paneller ve altın efektli ayak uygulamalarının takıma değer kazandırdığı ve görsel zenginlik açısından üst seviyelere taşıdığını görüyoruz.

5 Kapılı – 6 Kapılı ve Sürgülü Gardırop

Angel yatak odası da tüketici kullanım ve ihtiyaç tercihlerine göre 5 kapılı, 6 kapılı ve sürgü kapaklı gardırop alternatifleri ile satışa sunulurken, takımın 5 kapılı gardırop seçeneği TL, 6 kapılı gardırop seçeneği TL, sürgü kapaklı gardırop alternatifi ise TL fiyat etiketlerine sahipler.

2020 Yılının En Güzel Yatak Odası Modelleri

Tabi 2020 yılının en güzel ve kullanışlı yatak odası takımları İstikbal ve Bellona gibi dev markaların hegemonyası altında değil, diğer bir çokm marka da yeni sezona yepyeni ürünler ile girdiler ve bu ürünler arasında göz kamaştıran koleksiyonlar, tasarımlar mevcut. Doğal olarak bu yatak odası takımlarının hepsini burada sizlerle paylaşmamız mümkün değil, en azından aşağı doğru uzun ve sıkıcı bir sayfaya imza atmamak adına 🙂 Bu nedenle hemen alt tarafta yer alan foto galerimizde diğer markalar ait yatak odası takımlarını tıpkı burada ki gibi görselleri ve fiyatları ile beğenilerinize sunuyoruz. Hakikaten görsel anlamda zengin ve bir o kadar da kullanışlı bir yatak odası takımı arıyorsanız foto galerimiz içerisinde ki ürünleri de mutlaka incelemenizi öneririz.

EN GÜZEL 2020 YATAK ODASI TAKIMLARI ve FİYATLARI FOTO GALERİ

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir