Retro Modern Tarzı Aydınlatma Modelleri

Modern Avize Modelleri

Her zaman bir ev dekorasyonunun en önemli argümanlarının başında aydınlatmaların geldiğini vurgulamışızdır. Zira tonla para ve emeke harcanılan ev dekorasyonunu gösteren yegane unsurların başında gelir aydınlatma ürünleri. Tamamladığınız şık dekorasyonunuzu ışıl ışıl sergilemenizi sağlar. Tıpkı bir kuyumcu vitrini gibi düşünün.

Dekoratif Aydınlatmalar

Bu bağlamda ev dekorasyonlarınızı daha şık göstermek adına daha önceki sayfalarımızda tavan aydınlatma modelleri ile mutfak aydınlatma modelleri gibi konuları incelemiş, hatta abajur, aplik ve lambader modelleri gibi detaylar hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışmıştık. Ayrıca Ikea ve Koçtaş aydınlatma reyonlarından çeşitli örnekleri de sizlerle paylaşmıştık…

Ikea Aydınlatma

İskandinav tasarımcıların eserlerini ne kadar çok beğendiğimden daha önceki binbirdekor.com sayfalarında sıklıkla bahsetmişimdir. Ancak ülke olarak özellikle İsveç’li tasarımcıların, üreticilerin tasarımlarını pek seviyoruz.

İskandinav Tarzı Basit ve Şık

Bunun en basit kanıtı ise yıllardır ülkemizde başarı ile hizmet veren İsveç kökenli yapı market Ikea olsa gerek, zira bu İskandinav tasarımlardan hoşlan masaydık, Ikea ‘nın sonuda Praktiker gibi olurdu sanırım, bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde Praktiker iflasını açıklamıştı…

Retro Tarzı Aydınlatma

Hazır konuyu İskandinav tasarımlarının basitliği ve zarafetinden açmışken, İskandinav tasarımcıların yeniden yorumladığı ve  son zamanların trend dekorasyon stillerinden retro modern tarzına özgü modüler aydınlatma koleksiyonuna da mutlaka göz atmalıyız arkadaşlar. Aksi taktirde çok şey kaçırmış olabiliriz.

Sıradışı Dekoratif Aydınlatma Tasarımları

Cosmo Light imzalı bu koleksiyon, birbirinden farklı model, renk ve boylarda üretilebilen sarkıt, masa lambası, lambader modelleriyle dekoratif aydınlatmada yeni çözümler sunuyor.

İlginç Aydınlatma Tasarımları

Eğer yaşanmışlığı hakikaten hissettiren vintage tarzı aydınlatma modelleri veya retro tarzlardan hoşlanıyorsanız hemen alt tarafta yer alan foto galerimiz içerisinde sizler için bir araya getirdiğimiz Cosmo Light firmasının bu ilginç tasarımlarına mutlaka göz atmanızı öneririz.

Modern Aydınlatma Tasarımları Foto Galeri

 

Modern Aydınlatma Satın Almak İsterseniz

Foto galerimize göz attıysanız ve burada ki ürünler hoşunuza gitti ise Google üzerinden Cosmo Light aydınlatma online satış gibi bir arama yaparak bu ürünlere ulaşabilirsiniz. Ancak ürün satın alacağınız alış veriş sitesine çok dikkat etmenizi, bilindik sitelerden ürün satın almanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir