Ranza Markaları Modelleri ve Fiyatları 2021

Çocuk Odası Ranza Modelleri

Büyük bir ihtimalle dar odalar için ranza modelleri ve fiyatları gibi araştırma ile binbirdekor.com’un bu sayfasına girdiniz. Muhtemelen çok çocuk ve dar bir odanız var. Çocuk odasını Demir ranza sistemi ile dolu bir askeri koğuşa çevirmek üzeresiniz mecburen 🙂 Dolayısı ile ranza aramasına girdiniz, o halde gelin odanıza uygun ranzaları birlikte arayalım. Endişelenmeyin bu konu da uzman sayılırız. Çünkü daha önce sizler gibi okurlarımız için, hem kullanışlı hem de ucuz ranza fiyatları bulmak adına bir çok araştırma yaptık. Mesela Ikea ranza yada Bellona ranza Modelleri gibi konuları sayfalarımızda paylaştık. 3 lü Ranza Modelleri ve Fiyatları gibi spesifik konulara bile girdik. İnanmıyorsanız bahsi geçen konu linklerine tıklayarak bu incelemelerimize de göz atabilirsiniz.

Ranzalı Genç Odası Takımları

Ranzalı genç odaları genel anlamda iki veya daha fazla çocuğa sahip, ancak bu çocuklara tek bir oda ayırmak durumunda kalan ailelerin tercihleridir. Oda içerisinde çalışma masalarına ve gardıroplarına yer açmak içinde aslında son derece ideal bir seçimdir. Kısacası dar ve az odalı evler için deyim yerinde ise can simidi niteliğinde hayat kurtarıcı bir özelliğe sahiptir ranzalar.

Değişik Ranza Modelleri

Üstelik son zamanlarda çıkan ranza tasarımlarına baktığınızda hiçte o eski demir ranza anlayışlarından eser kalmadığını görüyorsunuz. Artık bu ürünler son derece şık, daha fonksiyonel ve daha çok çeşide sahipler ve çok beğeniliyorlar. Öyle ki tek çocuklu aileler bile ranza sistemini çalışma masalı ranza sistemleri ile evlerine sokuyorlar.

Ahşap Ranza Modelleri

Kısacası modern ve işlevsel tasarımlara bu ranzalar artık sadece iki çocuklu aileler değil tek çocuklu aileler tarafından da tercih ediliyor, zira çalışma masalı ranza tasarımları genellikle tek çocuklar için tasarlanıyor. Aynı zamanda 3 çocuklu aileler veya ansızın gelen gençlerin yatılı misafirleri için yavru karyolalı ranza modelleri de piyasada mevcut.

Ranza Modelleri Ikea

Konu girişinde de vurguladığımız gibi bu sayfamızda olduğunuza göre muhtemelen sizlerde çocuk veya genç odanızda, zorunlu olarak da olsa bir ranza kullanmak niyetindesiniz ve fiyat, model ve marka araştırıyorsunuz. Tek tek markaları geziyor, fiyat alıyorsunuz. Ayaklarınız şişiyor mağazaları gezmekten, kulaklarınız çınlıyor tanıtım elemanlarının seslerinden. İyice yoruldunuz, kafanız allak bullak oldu farkındayız. O zaman buna bir son verelim ve sizler kahvenizi yudumlarken bizlerde sizin için bir kaç modele göz atalım, ne dersiniz, bu işkencenin ardından güzel teklif değil mi ?.

Ranza Modelleri Çilek

Hemen alt tarafta yer alan foto galerimiz içerisinde sizler için bir araya getirdiğimiz Bellona, İstikbal, Alfemo, Mondi, tabi ki Çilek gibi ülkemizin lider mobilya markalarının ve İsveç kökenli yapı market Ikea Ranza modellerine öncelikle foto galerimizde bir göz atın. Ardından foto galerimizin altında yer alan fiyat listesinden bu ürünlerin güncel fiyatlarını da verdiğimiz fiyat listesi üzerinden inceleyebilirsiniz.

 MOBİLYA MARKALARININ RANZA MODELLERİ GÖRSELLERİ

Ranza Marka ve Modelleri Güncel Fiyat Listesi

Bellona Ranza Nova 1.688,00 TL
Bellona Ranza Portivo 1.305,00 TL

İstikbal Ranza Gold 1.480,20 TL
İstikbal Ranza Vesta 1.258,80 TL

Mondi Kolej Ranza 991,00 TL
Mondi Nepal Ranza 952,00 TL
Mondi Esca Ranza 1.492,00 TL

Alfemo Color Mix Ranza 1385,60 TL
Alfemo Compact Room Ranza 1890,00 TL

Çilek Ranza Flora 1.296,00 TL
Çilek Ranza Royal 1.199,00 TL
Çilek Ranza Active 1.095,00 TL
Çilek Ranza Sl Princess 1.095,00 TL
Çilek Ranza Black Pirate 1.349,00 TL
Çilek Ranza Champion Racer 1.349,00 TL

Ikea Ranza Stuva 1.849 TL
Ikea Ranza Mydal 549,00 TL
Ikea Ranza Svarta 629,00 TL

Yukarıda verdiğimiz fiyatlar, Bellona, İstikbal, Mondi, Alfemo ve Çilek gibi bahsi geçen markaların belirli zaman aralıklarına sahip kampanyalı fiyatlarıdır. Bu nedenle hem bu ürünlerin güncel fiyatları hakkında fikir sahibi olmak, hem de ürünleri daha yakından görmek adına bu markalar ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir