Pierre Cardin Oval ve Yuvarlak Halı Modelleri (Adrasan)

Yuvarlak ve oval halı modellerinin en güzelleri Pierre Cardin Halı 2016-2017 koleksiyonları arasında yer alırken, binbirdekor.com olarak bizlerde bu değişik ve bir o kadar da şık koleksiyonu sizler için detaylı olarak inceliyoruz. Antrenizde, salonunuz da veya evinizin herhangi başka bir alanında oval ve yuvarlak halı tasarımlarına ihtiyacınız var ise burada ki örnekleri mutlaka görmenizi öneririz.

Pierre Cardin Halı, gerek kaliteli ürünleri, gerek halıya bambaşka bir perspektiften baktığı her halinden belli olan sıradışı desen tasarımları, gerekse kullandığı inanılmaz güzel trend halı renkleri ile son yılların en tutulan halı markalarından biri oldu. Özellikle bir kaç koleksiyon markayı zirveye taşırken, Pierre Cardin 2017 Halı modellerinde de gördüğümüz üzere marka sadece 2017 yılında değil, önümüzde ki bir kaç yılda zirvede yalnız kalacak gibi görünüyor :) Tabi bu durumda son yıllarda ev dekorasyonlarında sıklıkla kullanılan ve şimdi inceleyeceğimiz oval ve yuvarlak halı modellerinin katkısı da yadsınamaz.

Pierre Cardin Halı yuvarlak ve oval halı modellerine en fazla önem veren markaların başında geliyor. Bu saptamayı bu tarzda en fazla koleksiyona sahip halı markası Pierre Cardin olduğundan dolayı yapıyoruz. Çünkü markanın Adrasan, Albero, Altamira, Arcadia, Aspero ve Strada olmak üzere tamı tamına 5 koleksiyonunda bu tip halılara yer verilmiş.

2016-2017-oval-hali-modelleri-ile-pierre-cardin-hali-yuvarlak-ve-oval-hali-cesitlerinden-adrasan

Ancak öyle göstermelik olarak da yer verilmemiş, ciddi ciddi 10-12 farklı desenden meydana gelen oval ve yuvarlak halı serileri bunlar. İşte bu sayfamızda Pierre Cardin Halı’nın bu yuvarlak halı koleksiyonlarından Adrasan serisinde bulunan yuvarlak ve oval halı desenlerini masaya yatırıyoruz.

kabartma-desenli-yuvarlak-hali-tasarimlari-ile-pierre-cardin-hali-adrasan-koleksiyonu

Adrasan koleksiyonu 8 farklı desenden meydana gelirken bu desenleri hem oval hemde yuvarlak halılarda bulabiliyorsunuz. Dolayısı ile Adrasan koleksiyonunun 16 kaliteden meydana geldiğini söyleyebiliriz.

 

pierre-cardin-hali-yuvarlak-hali-modelleri-ve-fiyatlari-ile-pierre-cardin-hali-adrasan-koleksiyonu

Pierre Cardin Halı’nın diğer tüm koleksiyonlarında olduğu gibi yuvarlak ve oval halıları da “Tozum Az” özellikli. Titizlik hastalarının bir anda dikkatini çektiğinden bu özellik hakkında da sizleri biraz bilgilendirmek isteriz. Efendim bildiğiniz üzre özellikle yeni alınan halıların en önemli sorunlarından biri halının ipliğinden kaynaklanan tozlanma ve tüylenmedir. Pierre Cardin Halı bu önemli sorunu, halılara uyguladığı özel işlem sayesinde tozuma ve tüylenmeyi %65 oranında azaltarak geride bırakmanızı sağlıyor.

pierre-cardin-en-guzel-yuvarlak-hali-modelleri-ile-pierre-cardin-hali-adrasan-koleksiyonu

Gelelim bu güzel yuvarlak ve oval halı modellerinin fiyatlarına… Pierre Cardin Halı’nın evlerinize çok yakışacağını düşündüğümüz Adrasan koleksiyonunun 160X230 cm ebatlarında ki 3,68 metrekare halısı 889,00 TL fiyat etiketine sahip. 200X290 ebatlarındaki 5,8 metrekare Adrasan Halı ise 1.401,00 TL fiyatla satışa sunulurken, koleksiyonun diğer desenlerini de hemen alt tarafta yer alan foto galerimiz içerisinde detaylı olarak inceleyebilirsiniz…

PİERRE CARDİN YUVARLAK ve OVAL HALI MODELLERİ ADRASAN KOLEKSİYONU DESENLERİ

       

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Tüm Detayları ile Yeni Sezon İstikbal Yemek Odası Takımları

İstikbal 2016-2017 yemek odası takımları fiyatları ve görselleri ile birlikte binbirdekor.com sayfalarında, yeni eve yeni mobilyalar arayanlar, dünya evine girmeye...

Kapat