Pierre Cardin Oval ve Yuvarlak Halı Modelleri (Adrasan)

Yuvarlak Halı ve Oval Halı Modelleri

Yuvarlak ve oval halı modellerinin en güzelleri Pierre Cardin Halı yeni  koleksiyonları arasında yer alırken, binbirdekor.com olarak bizlerde bu değişik ve bir o kadar da şık koleksiyonu sizler için detaylı olarak inceliyoruz. Antrenizde, salonunuz da veya evinizin herhangi başka bir alanında oval ve yuvarlak halı tasarımlarına ihtiyacınız var ise burada ki örnekleri mutlaka görmenizi öneririz.

Pierre Cardin Halı, gerek kaliteli ürünleri, gerek halıya bambaşka bir perspektiften baktığı her halinden belli olan sıradışı desen tasarımları, gerekse kullandığı inanılmaz güzel trend halı renkleri ile son yılların en tutulan halı markalarından biri oldu. Dolayısı ile bizlerde boş durmadık ve markanın yuvarlak halı 150×150 ile yuvarlak halı 200×200 ve yuvarlak halı 160×160 modellerini ve fiyatlarını oval halı modelleri ile birlikte detaylı olarak inceledik…

Pierre Cardin Oval ve Yuvarlak Halı

Özellikle bir kaç koleksiyon markayı zirveye taşırken, Pierre Cardin 2019 Halı modellerinde de gördüğümüz üzere marka sadece 2019 yılında değil, önümüzde ki bir kaç yılda zirvede yalnız kalacak gibi görünüyor. Tabi bu durumda son yıllarda ev dekorasyonlarında sıklıkla kullanılan ve şimdi inceleyeceğimiz oval ve yuvarlak halı modellerinin katkısı da yadsınamaz.

Antre ve Salonlar İçin Daire Halı

Pierre Cardin Halı yuvarlak ve oval halı modellerine en fazla önem veren markaların başında geliyor. Bu saptamayı bu tarzda en fazla koleksiyona sahip halı markası Pierre Cardin olduğundan dolayı yapıyoruz. Çünkü markanın Adrasan, Albero, Altamira, Arcadia, Aspero ve Strada olmak üzere tamı tamına 5 koleksiyonunda bu tip halılara yer verilmiş.

2016-2017-oval-hali-modelleri-ile-pierre-cardin-hali-yuvarlak-ve-oval-hali-cesitlerinden-adrasan

Oval Halı Modelleri ve Fiyatları ile Pierre Cardin Halı

Ancak öyle göstermelik olarak da yer verilmemiş, ciddi ciddi 10-12 farklı desenden meydana gelen oval ve yuvarlak halı serileri bunlar. İşte bu sayfamızda Pierre Cardin Halı’nın bu yuvarlak halı koleksiyonlarından Adrasan serisinde bulunan yuvarlak ve oval halı desenlerini masaya yatırıyoruz.

 

kabartma-desenli-yuvarlak-hali-tasarimlari-ile-pierre-cardin-hali-adrasan-koleksiyonu

Adrasan koleksiyonu 8 farklı desenden meydana gelirken bu desenleri hem oval hemde yuvarlak halılarda bulabiliyorsunuz. Dolayısı ile Adrasan koleksiyonunun 16 kaliteden meydana geldiğini söyleyebiliriz.

 

pierre-cardin-hali-yuvarlak-hali-modelleri-ve-fiyatlari-ile-pierre-cardin-hali-adrasan-koleksiyonu

Pierre Cardin Halı Oval ve Yuvarlak

Pierre Cardin Halı’nın diğer tüm koleksiyonlarında olduğu gibi yuvarlak ve oval halıları da “Tozum Az” özellikli. Titizlik hastalarının bir anda dikkatini çektiğinden bu özellik hakkında da sizleri biraz bilgilendirmek isteriz.

Efendim bildiğiniz üzre özellikle yeni alınan halıların en önemli sorunlarından biri halının ipliğinden kaynaklanan tozlanma ve tüylenmedir. Pierre Cardin Halı bu önemli sorunu, halılara uyguladığı özel işlem sayesinde tozuma ve tüylenmeyi %65 oranında azaltarak geride bırakmanızı sağlıyor.

 

pierre-cardin-en-guzel-yuvarlak-hali-modelleri-ile-pierre-cardin-hali-adrasan-koleksiyonu

Oval ve Yuvarlak Halıların En Güzelleri

Gelelim bu güzel yuvarlak ve oval halı modellerinin fiyatlarına… Pierre Cardin Halı’nın evlerinize çok yakışacağını düşündüğümüz Adrasan koleksiyonunun 160X230 cm ebatlarında ki 3,68 metrekare halısı 889,00 TL fiyat etiketine sahip. 200X290 ebatlarındaki 5,8 metrekare Adrasan Halı ise 1.401,00 TL fiyatla satışa sunulurken, koleksiyonun diğer desenlerini de hemen alt tarafta yer alan foto galerimiz içerisinde detaylı olarak inceleyebilirsiniz…

PİERRE CARDİN YUVARLAK ve OVAL HALI MODELLERİ ADRASAN KOLEKSİYONU DESENLERİ

 

1 Yorum “Pierre Cardin Oval ve Yuvarlak Halı Modelleri (Adrasan)”

  1. Antrem için böyle şık bir halı arıyordum. Nereden bulacam derken binbirdekor.com karşıma çıktı. Elinize sağlık teşekkür ederim. Acaba Ankara da pierre cardin mağazası nerde bilen var mı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir