Mondi’nin Yeni Köşe Takımı Venita’yı Gördünüz Mü ?

Yeni yıla hızlı giren mobilya üreticilerimizden biride Mondi oldu. Bellona yatak odası takımlarında rakipleri ile arasındaki farkı açarken, Kardeş marka Mondi’de oturma grubu, özellikle köşe takımlarında önde gidiyor. Hatırlarsanız bundan bir kaç gün önce Mondi’nin en yeni köşe takımlarından Mabel köşe takımına göz atmış, binbirdekor.com sayfalarında sizlerle buluşturmuştuk. Aradan çok geçmedi ve Monid köşe takımı ürün gamına Venita serisini ekledi.

Aslında venita yeni bir koleksiyon değil, zira daha önce aynı koleksiyondan yatak odası takımı ve koltuk takımını incelemiştik. Mondi bu koleksiyona birde köşe takımı ekledi. Modern çizgileri ile dikkat çeken takım, üçlü, ikili ve berjer üniteleriden oluşurken, oturma odası dekorasyonunuza çağdaş esintiler getirmeye hazırlanıyor. Ürünün birbiri ile uyumlu renkleri ile verdiği şık görüntünün yanında, üçlü ve ikili ünitelerinde kullanılan klik klak mekanızması sayesinde kolayca yatak olabildiği için kullanışlı bir köşe takımı olarakta dikkat çekiyor.

Foto galerimizde görsellerini detaylı olarak inceleyebileceğiniz Venita köşe takımının fiyatlarına gelecek olursak, üçlü ve ikili ünitelerden oluşan takımın şu anki liste fiyatı indirimle birlikte 3.390,00 TL olarak görünüyor. Bu gruba birde berjer eklenince fiyat 4.341,00 liraya yükseliyor.

KESİNLİKLE OKU !..   Mondi'den Yepyeni Mabel Köşe Koltuk Takımı

MONDİ VENİTA KÖŞE TAKIMI GÖRSELLERİ

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Tavan Dekorasyonunda Çok Farklı Renkler

"Nasılsa beyazdır" deyip hiç dikkat etmediğimiz tavanlarınızda, beyazın baskısından kurtulma zamanı gelmedi mi sizlercede. Neden...

Kapat