Mondi Yemek Odası Modelleri 2019 (Angela)

2019 Yemek Odası Modelleri ve Fiyatları

Yemek odası takımı aramakta olan okurlarımız için hem kaliteli hem şık hem de ucuz yemek odası takımları aramaya devam ediyor, bu bağlamda kampanyalı ve indirimli yemek odası takımları ve fiyatlarına göz atıyoruz. Hatta bunun için çok bilinen Ankara tarafından ankarada ucuz yemek odası takımları bile konuk oluyor zaman zaman sayfalarımıza… Ayrıca hemen hemen tüm mobilya markalarının ürünlerini de fiyat ve görselleri ile birlikte detaylı olarak inceliyoruz.

Mesela yakın bir zaman önce bellona yemek odası ve kelebek yemek odası takımlarını incelemiş markanın 2019 koleksiyonlarını yine fiyat ve görselleri ile birlikte beğeni ve bilgilerinize sunmuştuk. Bu sayfamızın konuğu ise Mondi. Mondi’nin yeni bir yemek odası modelini sizler için masaya yatırıyoruz.

İSTİKBAL YEMEK ODASI TAKIMLARI ve FİYATLARINI İNCELE

Mondi Yeni Yemek Odası Modelleri

Hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde markanın mondi merlin yemek odası ve mondi lorenz yemek odası ile mondi vienna yemek odası ve mondi elegance yemek odası gibi ürünlerine göz atmıştık. Ayrıca son olarak incelediğimiz mondi mabel yemek odası takımına hepimiz hayran kalmıştık. Markanın adeta bir gelinlik tasarımını andıran ve son zamanlarda çok moda olan bembeyaz yemek odası takımı Angela’yı sizler için her zaman olduğu gibi fiyat ve görselleri ile birlikte detaylı bir şekilde inceliyoruz…

Beyaz Yemek Odası Takımları 2019

“Kalbim Seni Sevdi” sloganı ve modern mobilya tasarımları ile bir çok eve misafir olan Mondi yeni sezona girerken çok şık bir yemek odası takımını müşterilerinin beğenisine sundu. Angela isimli bu seri özellikle beyaz yemek odası modellerinden hoşlananların beğeneceği türden bir yemek odası.

Gümüşlük, vitrin aynalı büfe, kitabeli masa ve 6 sandalyeden oluşan yemek odası takımında masa ve ayna kenarındaki desenler ile çekmece kulplarında yer alan zarif motifler göze çarpıyor. binbirdekor.com olarak beyaz tonlu yemek odalarından hoşlanan takipçilerimiz için Angela yemek odasını mondi mobilya fiyatları ve taksit seçenekleri ile birlikte inceledik…

MONDİ KOLTUK TAKIMLARI 2019 MODELLERİ ve FİYATLARI BURADA !.. 

 

Mondi Angela Yemek Odası Fiyat ve Taksit Seçenekleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir