Mondi Koltuk Takımları Fiyatları 2021 İnceleme

Yepyeni 2021 Koltuk Takımları

2021 Bellona koltuk takımları ve İstikbal Koltuk Takımları yakın bir zaman önce editörlerimiz tarafından incelenerek fiyat ve görselleri ile birlikte beğenileriniz sunulmuştu. Aynı şekilde, Doğtaş koltuk takımı modelleri ve fiyatları da binbirdekor.com sayfalarında sizlerle buluşturulmuştu. Sizler için hem şık hem de en ucuz koltuk takımları bulmak adına Koltuk Takımı Kampanyaları da dahil olmak üzere araştırmalarımıza devam ederken bu sayfamızda Mondi markasının yeni koltuk takımlarını masaya yatırıyoruz. 2021 Mondi Katalog ve vitrinlerinden en yeni koltuk takımlarını Mondi kampanyaları doğrultusunda fiyat ve görselleri ile birlikte detaylı bir şekilde incelemeye alıyoruz. Bu nedenle eğer şu sıralar aklınızdan bir koltuk takımı almak geçiyor ise bu ürünlere mutlaka göz atmanızı öneririz.

Mondi 2021 Koltuk Takımları ve Fiyatları

Mondi yeni yıla yepyeni koltuklar ile merhaba derken, geçtiğimiz yıllara damgasını vuran, adından çokça bahsettiren, başta Mondi Elegance Koltuk Takımı olmak üzere, diğer Mondi Delüx oturma grupları gibi bir başarıya imza atabilir mi bilemeyiz. Buna markanın 2021 yılı ürün gamına eklediği, Veyron, Rossini, Martina, Toscana ve Alvina serilerine göz attıktan sonra sizler karar vereceksiniz. Dolayısı ile sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri bu koltuk takımları ile baş başa bırakalım.

Mondi Rossini Koltuk Takımı

Markanın en yeni ve muhtemelen en çok tutulan koltuk takımları arasında yer alan Rossini serisi, kol yanlarında ki kapitone detayları, özel tasarım yerden yüksek metal ayakları ve modern çizgileri ile ön plana çıkıyor. Üçlü koltukta yatak olabilme özelliğine sahip bu takımın, 2 adet üçlü koltuk ve tek berjerden meydana gelen seçeneği şu sıralar 9.771,00 TL yerine Mondi kampanyaları dahilinde 8.794,001 TL fiyatla satışa sunulurken, bu seçeneğe bir berjer daha eklemek isterseniz 1.511,00 TL daha ödemeniz gerekiyor.

Mondi Veyron Koltuk Takımı

Moındi’nin koltuk takımı ürün gamına henüz eklenen, tabiri caizse dumanı üzerinde tüten bir ürün olan Veyron koltuk takımı ise lüks tarzına uyumlu, krem – zümrüt yeşil renk konfigürasyonu ile göz dolduruyor. Takımıon yerden yüksek gold ayak tasarımları ise tek kelime ile muhteşem. Yine üçlü ünitesinde yatak olma özelliği bulunan bu takımın iki adet üçlü koltuk ve iki adette berjerden oluşan seçeneği 11.654,00 Liradan 10.490,00 Liraya düşmüş durumda.

Mondi Martina Koltuk Takımı

Mondi’nin koltuk takımı ürün grubu içerisinde ki en iddialı ürünlerden bir diğer ise Martina serisi. Antrasit ve kiremit renklerinin özel desen ve işçiliklerle bir araya getirildiği takım, retro tarzı berjerleri ile dikkat çekiyor. Yine özel tasarım yerden yüksek ayakları ve sofistik kırlentleri ile beğeni toplayan takımın iki adet üçlü koltuk ve iki adette berjerden oluşan delüks seçeneği kampanyalı olarak 10.985,00 TL yerine 9.889,00 TL fiyat etiketi ile sizleri Mondi mağazalarında bekliyor.

Mondi Toscana Koltuk Takımı

Özellikle salonlarını lüks tarzlarda dekore etmek isteyen ve bu tarza uygun koltuk takımları arayan okurlarımız için son derece ideal bir takım olduğunu düşündüğümüz Toscana serisi koltuk takımında ilk bakışta yine özel tasarım lüks ayaklar dikkat çekiyor. Geçmişin ve günümüzün çizgilerinin bir araya getirildiği takımda şerit desen ve p kol yapısı uyumu ise gerçekten çok şık. Takımın delüks seçeneği (2 adet üçlü koltuk, 2 adet berjer) normalde 12.850,00 TL. Fakat indirimli olarak bu ürünü 10.282,00 Lira gibi bir fiyattan satın alabiliyorsunuz.

Mondi Alvina Koltuk Takımı

Mondi 2021 koltuk takımı ürün gamından inceleyeceğimiz son takım ise Alvina. Antrasit ve gümüş ren konfigürasyonu ile vitrinlere çıkan bu takım zarif ayak tasarımı ve desenli kırlentleri ile beğeni toplarken, şık görünümünün yanında üçlü ünitelerinde ki yatak olabilme özelliği ile de kullanışlı bir ürün olarak dikkat çekiyor. Takımın iki adet üçlü koltuk, iki adette berjerden meydana gelen delüks modeli ise şu sıralar 11.716,00 TL yerine 9.374,00 TL fiyat etiketi ile satışa sunuluyor.

2021 Koltuk Modelleri ve Renkleri BURADA !..

Mondi Koltuk Takımı Kampanyalarını Kaçırmayın

Sizler için Mondi’nin 2021 koltuk takımı ürün grubuna fiyatları ile birlikte göz attık. Fakat hemen hatırlatmak isteriz ki burada verdiğimiz fiyatlar zaman içerisinde Mondi fiyat politikalarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu nedenle hem bu koltuk takımlarının güncel fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak, hem de ürünlerin daha detaylı görsellerini incelemek adına Mondi Koltuk Takımları sayfasını bu linke tıklayarak incelemenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir