Mondi 2016 Koltuk Takımları Kapadokya Koltuk Takımı

2016 Koltuk takımı modelleri fiyatları görselleri şu sıralar şık bir oturma grubu aramakta olan tüm binbirdekor.com takipçileri için detaylı olarak sayfalarımızda yer almaya devam ederken, bu defa ülkemizin en önemli mobilya üreticilerinden Mondi’nin en yeni koltuk takımları artasında yer alan Kapadokya koltuk takımını sizler için her zaman olduğu gibi fiyat ve görselleri ile birlikte inceliyoruz.

Arşivlerimizde yaptığımız araştırmalara göre, Mondi aslında 2014 yılında bu koleksiyonu vitrine çıkarmış ve bizlerde “2014 Mondi koltuk takımları ve fiyatları (Kapadokya)” başlığı altında bu takımı incelemişiz. Ancak anlaşılmaz bir biçimde geri çekilen bu takım 2016 yılı koleksiyonları arasına bambaşka bir tasarımla yeniden entegre edilmiş.

Sözü fazla uzatmadan foto galerimizde görsellerini inceleyebileceğiniz Kapadokya koltuk takımının fiyatlarına gelecek olursak, takımın 2 adet üçlü, 2 adette berjerden oluşan delüks koltuk takımının fiyatı şu an itibarı ile 5.126,00 TL fiyatla satışa sunulurken, 1 adet üçlü koltuk+1 adet ikili koltuk+2 adet berjer koltuktan oluşan Kapadokya koltuk takımı üzerinde 4.871,00 TL fiyat etiketi taşıyor…

MONDİ 2016 KOLTUK TAKIMI MODELLERİ KAPADOKYA KOLTUK TAKIMI GÖRSELLERİ

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Bellona 2016 Arabalı Genç Odası Modelleri ve Fiyatları

Çilek Mobilya'nın 2011 yılında başlattığı yeni nesil arabalı çocuk odası furyası hemen tüm markalara sıçramış...

Kapat