Modoko Koltuk Takımları ve Fiyatları 2020 İnceleme

Yeni Trend Koltuk Takımları Modoko’da

Bu sayfada olduğunuza göre muhtemelen ev dekorasyonunuzu tamamladınız ve sıra mobilyaları yenilemeye geldi. Muhteşem bir dekorasyona imza attığınızı düşündüğünüz salonunuz için koltuk takımı arıyorsunuz şu sıralar. Eğer tahminimiz doğru ise sizde doğru yerdesiniz arkadaşlar zira binbirdekor.com olarak, özel tasarım koltuk takımları olmak üzere, chester koltuk takımı modellerinden spor koltuk takımları ve daha bir çok koltuk takımı çeşidine kadar marka marka model model geniş çaplı incelemeler yapıyor, sizler için en güzel koltuk modelleri ve tasarımlarını bulmaya çalışıyoruz. Mesela bu sayfamızda başlıktan da anlayacağınız üzere bir mobilyacılar kooperatifi olan Modoko koltuk takımlarından en güzel örnekleri sizlerle paylaşıyoruz.

2020 Koltuk Takımı Modelleri ile Modoko

Modoko yukarıda da bahsettiğimiz gibi bir kooperatif olduğundan hem daha fazla ürün çeşidi bulabiliyor, hem de bu ürünleri bilindik o ünlü markalardan daha uygun fiyatlara satın alabiliyorsunuz. Dolayısı ile daha fazla vakit kaybetmeden gelin bu mobilyacılar sitesinin ürünlerine hemen göz atmaya başlayalım arkadaşlar.

Modoko Avangard Koltuk Takımları

Modoko 150.000 m2 alanda 350 önemli mağaza bulunduruyor, bu nedenle ürün gamı oldukça çeşitli. Hemen her zevke hitabeden ürünler bulmak son derece kolay. Mesela lüks tarzlarda salon dekorasyonları için uygun koltuk takımları arayanlar için muhteşem avangart tasarımlar var.  Örneğin üst tarafta resmini gördüğünüz bir Bosart Mobilya tasarımı olan Latina koltuk takımı.

Bir başka güzel örnek ise son zamanların oturma grubu trendlerinden chester tarzına ait şık bir çalışma olan ve hemen üst resimde gördüğünüz Ness koltuk takımı. Bu takım ise Modoko üyelerinden Liness Furniture Design ürünü.

Daha klasik tarzda bir şeyler arıyor iseniz mesela soft tonlara sahip bir Gürşah Mobilya ürünü olan Buket koltuk takımına da göz atmanızda fayda var arkadaşlar.

Modern Koltuk Takımları Modoko

Avangart tasarımlardan hoşlanmıyor, daha renkli, daha modern oturma gruplarını tercih ediyorsanız, ev dekorasyonunuz daha modern bir tarzda ise burada size uygun yüzlerce çeşit var. Mesela şu Soft koltuk takımını ele alalım, zarif hatları ile klasik tadında, şeker pembesi ve krem kombinasyonu ile de çocuk ruhun bir yansıması gibi değil mi ? Tabii bu renkler hoşunuza gitmedi ise Tuna Botoso Mobilya’dan takımın dilediğiniz rengini satın alabilirsiniz.

Modern koltuk takımlarından hoşlanıyorsanız fakat biraz da trend bir şeyler arıyorsanız, mesela gönlünüz bir tarafı da chester tarzında ise Erbazlar Mobilya’ya ait Armony koltuk takımı sizin için son derece ideal bir seçim olacaktır.

Modoko Özel Tasarım Koltuk Takımları

Tabi bir de çok özel tasarımlara sahip ürünler var ki onlardan biri de Misliva koltuk takımı olsa gerek. Kiremit tonları ile kapitone detayların bir araya getirildiği bu koltuk takımını ise Ekto Dizayn Mobilya’dan satın alabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir