Modalife Köşe Takımı 2021 Modelleri ve Fiyatları İnceleme

2021 Köşe Takımı Modelleri ve Fiyatları

Gerek fiyat, gerek görünüm, gerekse işlevsellik açısından en iyi köşe takımları hakkında sizleri bilgilendirmeye devam ediyoruz. Sizler için hem kaliteli, hem de en ucuz köşe takımları bulmaya çalışıyoruz. Bu bağlamda daha önce Bellona Köşe Takımı ve İstikbal Köşe Takımı 2021 modelleri başta olmak üzere, Doğtaş köşe takımı ve Mondi Köşe Takımı fiyatları hakkında sizleri bilgilendirmiştik. Bunun yanında Ikea köşe takımı ve Kelebek Köşe Takımı modellerine de göz atmıştık. Verdiğimiz linkler üzerinden bu markaların en yeni köşe takımlarını da inceleyebilirsiniz.

Modalife Yeni Köşe Takımları ve Fiyatları 2021

Bu sayfamızın konuğu ise ülkemizin en ucuz mobilya markası Modalife efendim. Geçtiğimiz Yıllara, inanılmaz şık tasarımları ve şok fiyatları ile dikkat çeken, Modalife Gold Köşe Takımı ve Modalife Rüya Köşe Takımı ile damgasını vuran bu markanın en yeni köşe koltuk takımlarını sizler için masaya yatırıyoruz. Markanın 2021 yılında vitrinlerine çıkardığı Avrupa, Alize, Gold 2 ve Melinda köşe takımlarını fiyat ve görselleri ile birlikte detaylı olarak inceliyoruz. Dolayısı ile şu sıralar hem ucuz, hem de şık bir köşe takımına ihtiyacınız var ise burada ki ürünlere mutlaka göz atmanızı öneririz.

Modalife Avrupa Köşe Takımı ve Fiyatları

Ülkemizin düğün paketçisi olarak tanıdığımız Modalife markasının en özel tasarımlarından biri olan Avrupa serisi köşe takımı, özgün asimetrik dikiş detayları ve farklı özel tasarım yüksek ayak detayları ile dikkat çekiyor. Takım modern ve şık bir görünüme sahip olduğu gibi aynı zamanda kullanışlı da bir dizayna sahip. Bordo, Gri, Krem ve Yeşil tonlarında renk seçenekleri bulunan takımın fiyatı ise 3.670,00 TL olarak görünüyor.

Modalife Melinda Köşe Takımı ve Fiyatları

Minimalist tasarımlardan hoşlanan ve küçük oturma odaları için köşe takımı arayan takipçilerimiz için son derece ideal bir köşe takımı olduğunu düşündüğümüz Melinda köşe takımı işlevsel bir çok özelliğinin yanında şık görünümü ile dikkat çekiyor. Üstelik bu köşe koltuk sadece 2.990,00 TL gibi bir fiyatla satışa sunulurken, krem, mavi, gül ve yeşil gibi 4 farklı renk seçeneği de var.

Modalife Gold 2 Köşe Takımı ve Fiyatları

Yukarıda da bahsetmiştik. Modalife Gold köşe takımı ile zirveye ulaşmıştı. Bu takım bu kadar çok tutulunca filmin devamını çekmeye karar verdi ve Gold 2 serisini vitrinlerine çıkardı 🙂 Üstelik bu defa bu yeni versiyona yatak ve sandık özelliği de eklendi.Son zamanların moda rengi olan Türkuaz başta olmak üzere Sütlü Kahve, Kırmızı ve Pembe gibi renk seçenekleri satışa sunulan bu takımın fiyatı ise 4.140,00 TL olarak belirlenmiş..

Modalife Alize Köşe Takımı ve Fiyatları

Gelelim Modalife’ın köşe takımı koleksiyonuna eklediği ürünlerden sonuncusuna. Sıklıkla karşılaşılan modern köşe takımı tasarımlarından ziyade biraz daha klasik bir şeyler arayanlar için bulunmaz bir seçenek olan bu köşe takımı duvara sıfır mekanizması ile saniyeler içerisinde yatak olabiliyor. Son derece geniş depolama alanları sunan sandık tasarımı ile de oldukça işlevsel bir tasarıma sahip olan ürünün fiyatı ise 7.390,00 TL arkadaşlar.

Modalife 2021 köşe takımlarını sizler için incelemeye çalıştık. Ancak burada hatırlatmak isteriz ki verdiğimiz fiyatlar zaman içerisinde Modalife kampanyaları ve fiyat politikalarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Dolayısı ile hem burada gördüğünüz yeni köşe takımlarının daha farklı renk seçenekleri ve detaylı görsellerine göz atmak, hem de güncel fiyat bilgileri hakkında bilgi almak adına, Modalife Köşe Takımı Modelleri resmi kategorisini de linke tıklayarak ziyaret etmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir