Merinos Mobilya’dan Çok Şık Kanepeler

Kanepesiz Ev Olur Mu ?

Kanepeler olmazsa olmazlarımızdır, hadi salondaki lüks, şatafatlı koltuk takımlarını geçtik ama oturma odasında şöyle akşam olunca ailemiz ile birlikte oturma odamızda takip ettiğimiz dizinin keyfini çıkarabileceğimiz, çılgınca geçen bir günün aşırı yorgunluğunu atabileceğimiz, konforlu, rahat ve şık bir kanepeye hemen hepimizin ihtiyacı yok mu?

Ucuz Yataklı Kanepe

Ayrıca bu kanepelerin aynı zamanda fonksiyonel olmaları, yani istenildiği anda, bir tıkla kolayca bir yatağa dönüşmeleri de gerekiyor. Çünkü bu makaleyi okuyanlar arasında muhtemelen aniden çıkagelen yatılı misafirler için özel bir yatak odası olan takipçimiz yok 🙂 Dolayısı ile en azından bu yatılı misafir olayı için en ucuz yöntem kanepeler gibi görünüyor.

Kanepe Modelleri

İşte bu nedenle sayfalarımızda sıklıkla sizler için ucuz kanepe fiyatları yada çekyat kanepe fiyatları gibi başlıklarla konular açıyor, markalara göre, istikbal kanepe modelleri gibi yataş kanepe modelleri gibi yada bellona kanepe modelleri gibi başlıklar altında sizleri bilgilendirmeye çalışıyoruz. Örneğin bu sayfamızın konuğu olan markamız, halı dünyasında zirvede bulunan Merinos.

Merinos Kanepe Modelleri

Yarım asırdan daha uzun bir zaman önce, sadece iki kilim dokuma tezgahı ile temelleri Mehmet Erdemoğlu tarafından atılan Merinos, bu gün parça halıda dünya birincisi olarak göğsümüzü kabartıyor. Ancak Merinos artık sadece şık ve kaliteli halıları ile değil estetik ve modern mobilya tasarımları ile de mobilya sektöründe zirveye doğru emin adımlar ile ilerliyor…

İkili Kanepe

Bizlerde binbirdekor.com olarak sık aralıklarla Merinos ‘un daima güncel tuttuğu mobilya koleksiyonuna sayfalarımızda yer veriyor, sizlerden de oldukça olumlu tepkiler alıyoruz. Bu sayfamızda ise beğeneceğinizi umarak modern dekorasyon tarzlarının vazgeçilmezi olan Merinos ikili kanepe modellerine göz atacağız.

 

Hemen alt tarafta yer alan foto galerimiz içerisinde görsellerini sizler için bir araya getirdiğimiz bu kanepeler içerisinde spor kanepe modelleri de dahil olmak üzere çok farklı kanepe tasarımları var. Dolayısı ile foto galerimize mutlaka göz atmanızı öneririz. Çünkü aradığınız kanepeyi bu görseller arasında bulamamanız içten bile değil…

MERİNOS KANEPE MODELLERİ GÖRSELLERİ FOTO GALERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir