Lazzoni NUEV Koleksiyonu Köşe Takımları 2019 (Liberty)

Lazzoni Köşe Takımı Modelleri 2019

köşe takımı fiyatları lazzoni nuev köşe takımı L koltuk modelleri modern köşe koltuk – İtalyan tarzı mobilya denince akla gelen ilk markamız Lazzoni’nin 2019 köşe takımı modellerine daha önceki binbirdekor.com sayfalarında göz atmıştık hatırlarsanız.

Bu sayfamızda ise bana göre Lazzoni ‘nin en şık, en fonksiyonel koleksiyonu olan Nuev ‘den köşe takımlarına bakınacağız, daha doğrusu Nuev koleksiyonunun Liberty köee takımını inceleyeceğiz.

Lazzoni Liberty Köşe Takımı

Nuev koleksiyonu sizlere yabancı gelmemesi lazım, zira daha önce bu koleksiyonun bir mobilya harikası olan Modulo köşe koltuk takımına göz atmış ve hep beraber hayran kalmıştık 🙂 İşte Nuev koleksiyonuna olan ilgimde bu koltuk takımı ile başlamıştı. Şimdi yine en az Modulo kadar şık ve fonksiyonel bir takım olan Liberty köşe takımına göz atıyoruz.

lazzoni köşe takımları nuev liberty_5

 

Liberty köşe takımında ilk göze çarpan ayrıntı görsel şıklıktan ziyade takımdaki herşeyin konfor üzerine odaklandırılmış olması. Sade bir yapıya sahip olan Liberty köşe takımında görsel şıklık ise sade tasarım ve Loren antrasit, gri, vizon, kahve, mor, turkuaz, yeşil, krem ve lille bej, gri, krem, mürdüm gibi zengin renk seçeneklerinin harmanlanması ile elde ediliyor. Ürünün güncel fiyatı ise 2.095,00 TL olarak görünüyor…

 

lazzoni köşe takımları nuev liberty_3

 

lazzoni köşe takımları nuev liberty_2

 

lazzoni köşe takımları nuev liberty

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir