Koltuk Takımı Kampanya ve İndirimleri 2021

Ucuz Koltuk Takımları

Binbirdekor.com olarak sizler için en iyisini en ucuza bulmak adına yaptığımız araştırmalara devam ediyoruz arkadaşlar. Eğer bir koltuk takımı almayı düşünüyorsanız doğru yerdesiniz zira bu gün konumuz kampanyalı koltuk takımları. Daha önce markaları araştırmış ve başta bellona koltuk takımları olmak üzere, modoko koltuk takımları ve doğtaş koltuk takımı modelleri ve fiyatları hakkında sizleri bilgilendirmiştik. Ayrıca son zamanların trend ürünlerinden olan chester koltuk takımı modelleri ile modern tarzların vazgeçilmez ürünlerinden olan spor koltuk takımları da editörlerimiz tarafından sizler için detaylı olarak incelenmişti. Verdiğimiz bu linkler üzerinden bu ürünleri de inceleyebilirsiniz.

Koltuk Takımı Kampanya

Ancak bu sayfamızda kaliteli bir ürünü ucuza getirmek isteyen okurlarımız için marka marka model model en yeni koltuk takımlarını masaya yatırıyor, özellikleri, görselleri ve fiyat detayları ile birlikte beğeni ve bilgilerinize sunuyoruz.

İstikbal Kampanyalı Koltuk Takımları ve Fiyatları

Bir kaç gün önce markanın en son modeli olan istikbal roma koltuk takımı sizler için detaylı olarak incelenmişti. Roma serisinde de indirim var ancak zaten daha önce göz attığımız için bu defa İstikbal’in yeni ve indirimli ürünlerinden biri olan Diego serisinden bahsedeceğiz sizlere. Üst tarafta resmini gördüğünüz bu seri İstikbal 2021 koltuk takımı modelleri arasında yer alırken, hem kullanışlı, hem de modern tasarımı ile dikkat çekiyor. Takımın bir adet yataklı ve sandıklı üçlü koltuk, bir adet normal üçlü koltuk ve iki adet berjerden oluşan alternatifi istikbal mobilya fiyat listesi üzerinde 11.364,00 TL olarak görünüyor. Fakat İstikbal koltuk takımı kampanyaları sayesinde bu ürünü 8.321,00 Liraya satın alabiliyorsunuz.

Bellona Kampanyalı Koltuk Takımları ve Fiyatları

Huzurlarınızda bellona aden koltuk takımı değerli okurlarımız. Markanın 2021 serileri arasında yer alan Aden Plus koleksiyonu, şık ve çağdaş görünümünün yanında, üçlü ve ikili ünitelerinin yatak ve sandık özelliği ile en kullanışlı ve konforlu koltuk takımları listesinin başında yer alırken, takımın yataklı ve bazalı 1 adet üçlü, 1 adet ikili ve tek berjerden oluşan alternatifi 6.587,00 TL yerine şu sıralar 4.576,00 TL fiyatla sizleri Bellona mağazalarında bekliyor.

Mondi Kampanyalı Koltuk Takımları ve Fiyatları

Mondi kampanyalı ürünleri arasında bir çok koltuk takımı var. Takdir edersiniz ki bu kadar çok takımı burada tek tek incelemek mümkün değil. Ancak aralarından biri ilk bakışta göze çarpıyor. O takım ise İkon serisi. Çağdaş çizgileri ve şık görünümünün yanında, yatak olabilme özelliği ve kolay temizlenebilir kumaş özelliği ile aynı zamanda kullanışlı da bir takım olan İkon serisi koltuk takımının, 2 adet üçlü koltuk (yataklı ve sandıklı) ve bir berjerden meydana gelen alternatifi 9.437,00 TL yerine 7.773,00 TL fiyat ile satışa sunuluyor.

Doğtaş Kampanyalı Koltuk Takımları ve Fiyatları

Daha önce incelediğimiz doğtaş diamond koltuk takımı ve doğtaş montana koltuk takımı gibi markanın yeni tasarımlarına hayran kalmıştık. Bu ürünler de kampanyadalar ve mutlaka linklere tıklayarak göz atmanızı öneririz. Ancak markanın 2021 ürün gamında yer alan ve şu an güzel bir indirimle satışa sunulan doğtaş gold koltuk takımı da görülmeye değer ürünler arasında yer alıyor. Yılların getirdiği ustalıkla tasarlanan ve sofistike bir tarza sahip olan takımın, yataklı ve sandıklı üçlü koltuk, ikili koltuk ve tek berjerden oluşan seçeneği 13.464,00 TL yerine %30 İndirimli olarak 9.425,00 TL fiyat etiketi ile satışa sunuluyor.

Yataş Kampanyalı Koltuk Takımları ve Fiyatları

Yataş’ın mobilya markası Enza Home 2021 modellerinde %45’e varan indirimler var. O indirimlerden biri de markanın vitrinlerine yeni çıkardığı Nuvo Plus koltuk takımı arkadaşlar. Üst resimde gördüğünüz, geleneksel tasarım çizgilerinin çağdaş ve fonksiyonel bir bakış açısıyla yeniden yorumlandığı Nuvo Plus serisi köşeli ayak uygulaması ve modern kumaş konfigürasyonu ile dikkat çekerken yüksek konforlu oturum sunuyor. Sandık ve yatak özelliği bulunan bir adet üçlü koltuk, bir adet ikili koltuk ve tek berjerden meydana gelen takımın normal fiyatı 6.718,00 TL iken, Yataş kampanyaları dahilinde bu rakam %45 indirimle 3.694,00 Liraya düşüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir