Koçtaş Avize Modelleri ve Fiyatları 2021

Avize Modelleri 2021

Ev dekorasyonunuzu tamamladınız, bir ton para ve emek harcadınız, sıra bu eneğin ve paranın boşuna gitmediğini göstermek adına dekorasyonunuzu sergilemeye geldi. Eeee doğal olarak bir sergide ışıksız olmaz, şimdi bu gösteriye bir şova, bir şölene çevirme zamanı. Bunun için de avize dünyası içinde bir yolculuğa başlamak gerekiyor. Endişelenmeyin zira bu yolculukta binbirdekor.com olarak bizlerde yanınızdayız ve eviniz için en güzel avizeleri bulmak konusunda sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz. Çeşitli avize modellerini fiyat ve görselleri ile birlikte detaylı olarak incelemeye alıyoruz. Mesela yakın zaman önce ticari sitelerin ürünlerine avize modelleri hepsiburada yada n11 avize modelleri gibi başlıklar altında göz atmıştık.

En Yeni Avizeler Binbirdekor.com’da

Bunun yanında çeşitli makalelerimizle sizlere fikir vermek adına, salon avize modelleri ve spor avize modelleri sayfalarımızda incelenmişti. Ayrıca yapı marketlerimizin ürünleri de yine ikea avize modelleri ve tekzen avize modelleri etiketleri ile sizlerle buluşmuştu. Bu sayfamıza ise yine ülkemizin en büyük yapı marketlerinden biri olan Koçtaş gidiyor ve bu devasa yapı marketin aydınlatma reyonundan sizler için avize bakınıyoruz.

Koçtaş Avize Modelleri Fiyatları

Koçtaş yapı market avizeleri tasarımlarına ve ham maddelerine göre, halat avizeler, metal avizeler, şapkalı avizeler, taşlı avizeler ve led avize modelleri olarak kategorize etmiş. Dilerseniz gelin şimdi her kategoriden sizler için seçtiğimiz en güzel avizelere ve tabii ki fiyatlarına hep birlikte göz atmaya başlayalım.

 

Koçtaş Led Avize Modelleri ve Fiyatları

İşe ilk olarak led avizelerden başlıyoruz, zira bu ürünler şu sıralar çok revaçta. Koçtaş’ta da hakikaten çok güzel ve modern led avizeler var. Fiyatları ise 250,00 TL ile 4.500,00 TL aralığında değişiyor. Örneğin hemen üst tarafta resmini gördüğünüz Avonni Krom Modern Avizenin fiyatı 2.090,00 TL olarak belirlenmiş.

Taşlı Avize Modelleri ve Fiyatları Koçtaş

Klasik tarzda dekore edilen salonlar için avize isteyen okurlarımızın tercihi genelde klasik taşlı avizelerden yana oluyor. Koçtaşta bu tarz çok fazla avize modeli var ve doğal olarak oldukça geniş bir fiyat aralığı var. Fiyatlar 150,00 TL ile 15.000,00 TL aralığında farklılık gösteriyor. Ortalama ancak şık bir ürün olan üstte resimini gördüğünüz Nisaluce Casia Antik Avizenin fiyatı 609,90 TL.

Halat Avize Modelleri ve Fiyatları Koçtaş

Son derece otantik ve orijinal bir görünüme sahip olan halat avizelerde son dönemin aydınlatma trendleri arasında yer alıyor ve Koçtaş’ta inanılmaz tarzda halat avizeler var. Onlardan biri de doğal ahşap ile muhteşem bir uyum içerisinde tasarlanmış olan Apliqa Miles Halatlı sarkıt olsa gerek. Ürünün fiyatı ise 804,90 TL.

Koçtaş Şapkalı Avize Modelleri ve Fiyatları

Muhtemelen Koçtaş’ın en geniş avize kategorisini şapkalı avizeler oluşturuyor. Ancak fiyatlar yukarıda incelediğimiz diğer modellere göre oldukça uygun zira bu kategoride 100,00 TL ile 1.000,00 TL aralığında şahane avizeler bulabiliyorsunuz. Ortalama bir ürün alacak olursanız üst resimde gördüğünüz yine Avonni marka Selena eskitme avizenin fiyatı 1.090,00 Liradan 729,90 Liraya düşmüş durumda…

Koçtaş Metal Avize Modelleri ve Fiyatları

Koçtaş’ın en ucuz avize modelleri bu kategoride yer alıyor herhalde arkadaşlar, zira metal avize fiyatları 100,00 TL ile 3500,00 TL gibi bir fiyat aralığında geziniyor. Mesela yukarıda da gördüğünüz üzere rustik tasarımı ile dikkat çeken Apliqa Texas avize 271,90 TL.

Koçtaş’a Uğramadan Avize Almayın !..

Yukarıda Koçtaş avize modellerinden bir kaçına göz attık arkadaşlar. Ancak markanın aydınlatma reyonunda daha bir çok avize çeşidi var. Burada verdiğimiz fiyatlar ise zaman içerisinde kampanya ve marketin fiyat politikalarına bağlı olarak değişiklik gösterebileceğinden, hem ürünlerin güncel fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak, hem de diğer bir çok avize alternatifini görmek adına Koçtaş Avize Modelleri resmi sayfasını da linke tıklayarak ziyaret etmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir