Koçtaş Ankastre Set Kampanyaları ve Fiyatları 2021

En İyi Ankastre Set 2021 Modelleri

Bir zamanların sürgülü aspiratörlerinin yerini modern ankastre davlumbazlar, zemine tam oturan fırınların yerini mutfak dolaplarına gömme olarak oturan ankastre fırınlar ve set üstü ocakların yerini de mermere gömme olarak monte edilen ankastre ocaklar aldı. Dolayısı ile mutfak dekorasyonlarını yenileyenler artık sadece mutfak dolapları ve seramikler haricinde bu üçlüden oluşan ankastre setleri de almak zorundalar, tabi modern ve kullanışlı bir mutfak dekorasyonu istiyorlarsa. İşte burada yine binbirdekor.com olarak bizler devreye giriyor ve hem kaliteli, hem şık, hem de ucuz ankastre set modelleri hakkında piyasaya araştırmaları yapıyor, Spot Ankastre Set Fiyatları ve Ankastre Set kampanyaları hakkında sizleri bilgilendiriyoruz. Bu bağlamda daha önce başta Bauhaus Ankastre Set Fiyatları olmak üzere, Tekzen Ankastre Set ve Media Markt ankastre set modellerine göz atmıştık.

Koçtaş Ankastre Set Kampanyaları 2021

Tabi sadece mağazalarla sınırlamadık araştırmalarımızı, Bosch Ankastre Set gibi, Arçelik Ankastre Set ve Beko Ankastre Set modelleri gibi, Vestel Ankastre Set modelleri gibi çeşitli markaların ürünlerini de incelemiştik. Bunun yanında son derece uygun fiyatlarla satılan Kumtel Ankastre Set modelleri de sayfalarımıza konuk olmuştu. Bu sayfamızda ise son zamanların popüler tabiri ile en büyük yerli ve milli yapı marketimiz Koçtaş’ın ankastre set kampanyalarına göz atıyoruz. Dolayısı ile şu sıralar mutfak dekorasyonunuzu yeniliyor sanız ve uygun fiyatlı bir ankastre sete ihtiyacınız olacaksa, sonradan pişman olmamak adına burada ki ürünlere mutlaka göz atmanız öneririz.

Koçtaş Kumtel Ankastre Set

Geçtiğimiz yıllarda Koçtaş’ın çok uygun fiyatlarla sattığı ve yine yerli bir marka olan Kumtel’i bu defa bu yapı marketin reyonlarında göremedik. Ancak yine Kumtel kalitesine ve fiyatlarına çok yakın Luxell ve Esty markalarının kampanya dahilinde oldukça uygun fiyatlarla satıldığını görüyoruz. Örneğin Esty Beyaz Ankastre Set (3462-5601W02-6601W02) 2.499,00 TL yerine 1.649,00 TL fiyatla satışa sunuluyor.

Koçtaş Uygun Fiyatlı Ankastre Set Modelleri

Koçtaş ürün gamında yer alan bir diğer ekonomik ankastre set ise Luxell. Markanın üst resimde gördüğünüz Luxell Siyah Emaye Ankastre Set (DP6/410BF/B66S2) modeli sadece 1.599,00 TL fiyat etiketi ile satışa sunuluyor. Koçtaş’ta ucuz ankastre setler arasında Punto markası da var ve sadece 1.499,00 TL fiyat etiketine sahip ki bu model de Koçtaş’ta ki en ucuz ankastre set olarak dikkat çekiyor.

Koçtaş Beko Ankastre Set Kampanyaları

Yukarıda Koçtaş’ın en ucuz ankastre set modellerine ve fiyatlarına göz attık. FAkat çıtayı biraz daha yüksek tutmak isteyenler için farklı modellere de göz atmakta fayda var. Mesela Koçtaş Beko ankastre setlerde dişe dokunur indirimler var. Örneğin Beko Inox Ankastre Set (21000I+64160+ADP61420I) fiyatı 3.228,80 Liradan, 2.979,00 Liraya düşmüş durumda.

İnoksu demode bulanlar yada hoşlanmayanlar içinse Beko Siyah Cam Seri Ankastre Set modelini tavsiye edebiliriz. Bu model de şu sıralar Koçtaş’ta 5.019,00 TL yerine indirimli olarak 4.669,00 TL fiyatla sizleri Koçtaş mağazalarında bekliyor.

Koçtaş Ankastre Set Kampanyalarını Kaçırmayın !..

Sizler için fiyat açısından en uygun Koçtaş ankastre setlerine göz attık. Fakat bu yapı marketin ürün gamında daha bir çok farklı model var. Ayrıca burada verdiğimiz fiyatlar zaman içerisinde değişebilir. Dolayısı ile hem marketin diğer ürünlerine göz atmak ve hemde burada ki ürünlerin güncel fiyatlarına göz atmak adına, Koçtaş Ankastre Set resmi sayfasını da bu linke tıklayarak ziyaret etmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir