Kilim Mobilya 2020 Yemek Odası Takımlarının En Yenisi

2020 Yemek Odası Modelleri Markaları

En yeni mobilyaların en hızlı incelendiği tek adres binbirdekor.com’da 2020 yılının yeni yemek odası koleksiyonlarını mercek altına almaya devam ediyoruz arkadaşlar. Markaları, modelleri ve fiyatları ile incelediğimiz yemek odası takımlarında son olarak İstikbal Yemek Odası takımlarını incelemiştik. Daha öncesinde ise Bellona yemek odası ve Doğtaş yemek odası takımları da sayfalarımıza konuk olmuştu. Hatta Spor Yemek Odası Modelleri bulmak adına farklı markalar arayan okurlarımız için Modern Yemek Odası Takımları Masko ve Modern Yemek Odası Takımları Siteler başlıkları altında çeşitli mobilya kooperatiflerinin ürünlerine bile göz atmıştık. Dolayısı ile yeni bir yemek odası almadan, hatta yeni bir mobilya satın almadan binbirdekor.com’a mutlaka bir göz atmanızı öneririz.

Kilim Mobilya Yemek Odası Takımları ve Fiyatları 2020

Bu sayfamızın konuğu ise Kilim Mobilya. Geçtiğimiz yılın sonlarında vitrinlerine çıkardığı, başta Kilim ayasofya yemek odası olmak üzere, Kilim milas yemek odası ve Kilim Golden yemek odası gibi son derece şık ve işlevsel tasarımları ile beğeni toplayan marka, yemek odası ürün gamına 2020 yılının hemen başlarında, görülmeye değer yeni eklemeler yaptı.

Kilim Mobilya Yeni Yemek Odası Modelleri 2020

Geçtiğimiz günlerde markanın yemek odası ürün grubuna eklediği bu yeni yemek odası koleksiyonları olan, Atlantik, Akasya ve Kaşmir serileri “2020 Yemek Odası Modelleri ve Fiyatları ile Kilim Mobilya” başlığı altında sayfalarımıza konuk olmuştu aslında. Ancak Kilim Mobilya tasarımcıları yeni yemek odası takımlarını üretim bandına sokmayı başarmışlar anlaşılan 🙂 Evet marka biz tam bitti diye düşünürken, en yeni yemek odası takımları olan Yıldız ve Gold koleksiyonlarını 1 ay kadar önce vitrinlerine çıkardı. Hal böyle olunca da bu 2 yemek odası takımı için yeni bir başlık açıp detaylı olarak incelemek de bizlere kaldı…

Kilim Mobilya Yıldız Yatak Odası 2020

Son zamanların trend mobilya tonlarında olan parlak beyaz ile meşe tonları ve altın detayları ile Kilim Mobilya 2020 yemek odası takımları arasına giren Yıldız yemek odası takımı ismi ile birebir uyumlu zira bu ürün de bir yıldız misali salonlarınızda konuklarınız ağırlamayı bekliyor. Farklı ve oldukça şık bir tasarıma sahip konsolu ve konsol aynası, modern çizgileri ile ön plana çıkan sandalye tasarımları ve son derece işlevsel bir tasarıma sahip olan açılır kapanır yemek masası ile markanın neredeyse en ucuz yemek odası takımları arasında yer alıyor.

Kilim Mobilya Yemek Odası Fiyatları Yıldız

Üst Tarafta resmini gördüğünüz bu yemek odası takımı, 4 adet sandalye, 1 adet açılır kapanır masa, yıldız konsol ve konsol aynası ile birlikte normalde 7.832,00 TL fiyat etiketi ile satışa sunuluyor. Fakat KDV indirimi ve Kilim Mobilya Kampanyaları sayesinde bu rakam 5.089,00 Liraya kadar düşüyor. Ne dersiniz piyasada ki bir çok rakibine ve bilinmedik bir çok markaya göre bu fiyat sizce de uygun değil mi ?

Eğer sizde bu rakamların Yıldız yemek odası takımı için uygun olduğunu düşünüyorsanız ve bu ürün hoşunuza gitti ise elinizi çabuk tutmanızda fayda var arkadaşlar, zira yukarıda ki fiyatlar belirli bir süre için geçerli olmakla birlikte markanın fiyat politikalarına bağlı olarak zaman içerisinde değişiklik gösterebilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir