Kilim Mobilya 2015-2016 Koltuk Takımları (Ayder)

Kilim Mobilya Ayder koltuk takımı fiyatları görselleri Kilim Mobilya yeni çıkan koltuk takımları oturma grupları resimleri fiyatları…

Kilim Mobilya’nın 2016 koleksiyonlarından Ayder’i hatırlamayan yoktur sanırım, efsane niteliği taşıyan Kilim Mobilya koleksiyonlarından biri olarak göze batıyordu. Kilim Mobilya bu efsane koleksiyona birde koltuk takımı eklediki sormayın gitsin.

İşte bu sayfamızda Kilim Mobilya’nın 2016 ürünleri arasına henüz eklenen, Ayder koleksiyonunun koltuk takımını mercek altına alıyoruz ve sizler için fiyat ve görselleri ile birlikte inceliyoruz.

Eğer bir Kilim Mobilya hastasıysanız ve aklınızdan bir koltuk takımı almak geçiyorsa, foto galerimizdeki görselleri incelemeden karar vermemenizi öneririz. Bu arada aranızda bu şık koltuk takımının fiyatını merak edenler mutlaka olacaktır, dolayısı ile hemen fiyat bilgilerinide verelim. Efendim takımın üçlü, ikili ve iki berjerden meydana gelen seçeneği 4.349,00 TL fiyatla satışa sunuluyor. İki üçlü, ikide berjerden oluşan delüks modeli ise üzerinde 4.690,00 TL fiyat etiketi taşıyor.

 

KİLİM MOBİLYA 2015-2016 KÖŞE TAKIMI MODELLERİ GÖRSELLERİ (AYDER)

 

 

       

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Önceki yazıyı okuyun:
İstikbal Yeni Yatak Odası Takımları 2016 (Siena)

İstikbal 2015-2016 yatak odası takımları fiyatları görselleri İstikbal yeni çıkan yatak odası takımları modelleri istikbal siena yatak odası... Yatak odası...

Kapat