Kelebek Mobilya Köşe Takımları Fiyatları 2021

2021 Köşe Takımı Modelleri ve Fiyatları

En iyi köşe takımları ve fiyatları markaları ve modelleri ile birlikte detaylı bir şekilde binbirdekor.com sayfalarında sizlerle buluşmaya devam ediyor. Hatırlarsanız kısa bir zaman önce çeşitli markalarımızın ürünleri İstikbal köşe takımı ve doğtaş köşe takımı modelleri gibi başlıklar altında editörlerimiz tarafından incelenmişti. Ayrıca mondi köşe takımı fiyatları ve görsellerini de beğeni ve bilgilerinize sunmuştuk. Bunun yanında yapı marketlerin ürünleri de Tekzen köşe takımı ve ikea köşe takımı gibi etiketlerle sayfalarımıza konuk olmuştu. Linklere tıklayarak bu markaların ürünlerine de göz atabilirsiniz.

Kelebek Köşe Takımı 2021 Modelleri

Bu sayfamızın konuğu ise her daim modern tasarımları ile dikkat çeken Kelebek Mobilya. Yeni yılla birlikte köşe takımı ürün gamını güncelleyerek, yepyeni ve her biri diğerinden daha şık köşe takımlarını vitrine çıkaran markanın bu yeni ürünlerini sizler için fiyatları ve görselleri ile birlikte detaylı olarak incelemeye alıyoruz. Eğer hem kaliteli, hem de kalitesine göre ucuz bir köşe takımı arıyorsanız burada ki ürünlere mutlaka göz atmanızı öneririz.

Kelebek Marino Köşe Takımı

Markanın yeni koleksiyonlarının başında Marino serisi geliyor. Bu seri geçtiğimiz yılın sonlarında vitrine çıkarken, sadece geçtiğimiz yıla yada içerisinde bulunduğumuz 2021 yılına damga vurmayacağını, önümüzde ki bir kaç yıl daha markanın en tutulan köşe takımları arasında yer alacağını düşünüyoruz. Bunun sebebi ise sadece ürünün yalın ve rafine tasarımı değil elbette. İşlevsel, konforlu ve ergonomik tasarımı ile de üst düzey bir koleksiyon oluşu. Kelebek Mobilya Spor Köşe takımları arasında yer alan bu ürün şu sıralar 7.755,00 TL yerine 4.495,00 TL fiyatla satışa sunuluyor.

Kelebek Mobilya Dia Köşe Takımı

Minimalist tarzlardan hoşlananların bayılacağını düşündüğümüz Dia köşe takımı ise markanın en yeni ürünlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Minimal çizgilerle konforu bir araya getiren ürün, zengin kırlent desenleri ve ahşap görünümlü ceviz ayakları ile göz dolduruyor. Pufu ile birlikte yatak olabilme özelliği taşıyan takımın markanın en ucuz köşe takımlarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Zira normalde 5.574,00 TL olan takım kampanya dahilinde 3.590,00 TL fiyat etiketi ile satışa sunuluyor.

Kelebek Mobilya Orion Köşe Takımı

Özellikle dar mekanlar yada küçük oturma odaları için köşe takımı arayanların tercih edeceği bir takım olarak tasarlanan Orion serisi köşe takımı, işlevselliği ve konforu minimal hatlarla bir araya getiriyor. Modern ve şık görüntüsünün yanında, ince ve zarif kol yapısı, sırt kısmında bulunan çektirme detayları ile görsel anlamda zenginleştirilen bu takımın fiyatı da oldukça uygun. Yatak olabilme özelliğine sahip Orion köşe takımının Liste fiyatı 4.961,00 iken Kelebek Mobilya kampanyaları dahilinde 3.195,00 Liraya kadar inmiş durumda.

Kelebek Mobilya Cornelli Köşe Takımı

Modüler ve esnek tasarımı sayesinde köşe koltuğunuzu dilediğiniz gibi oluşturmanıza olanak sağlayan Cornelli serisi yüksek konforlu dolgun yapısı, yumuşak kumaş dokusu, kuş tüyü sünger kullanımı ve tekli modülünde kullanılan ayak mekanizmasıyla şık olduğu kadar estetik de bir ürün olarak ön plana çıkarken, ergonomik dizaynı ve ara modülde kullanılan USB, kablosuz şarj özelliği ile kesintisiz bir keyif sunuyor. Bu takımın fiyatı ise 9.846,00 Liradan 6.735,00 Liraya kadar düşmüş durumda…

Kelebek Mobilya 2021 Köşe Takımları

Tabi burada verdiğimiz fiyatlar belirli bir süre için geçerli. Zaman içerisinde bu fiyatlar Kelebek Mobilya fiyat politikalarına bağlı olarak farklılık gösterebilir. Bu nedenle hem en güncel fiyatlar hakkında fikir sahibi olmak, hem de ürünlerin daha detaylı görsellerine göz atmak adına Kelebek Mobilya Köşe Takımları resmi sayfasını da linke tıklayarak ziyaret etmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir