İtalya’dan Büyüleyici Banyolar (Regia)

İtalyan Banyo Modelleri

Efendim şimdi sizlerin beğenisine sunacağım banyo tasarımları aslında yabancı olmadığınız bir firma olan Regia ‘dan gelecek, yabancı olmadığınız diyorum zira Regia ‘nın bir kaç muhteşem koleksiyonuna daha önceki binbirdekor.com sayfalarında “Modern İtalyan banyo tasarımları (Regia)” ve “Modern İtalyan lavabo modelleri (Regia)” başlıkları ile yayınladığımız makalelerimizde göz atmıştık.

İtalyan Banyo Dolapları

Modern ve banyo kelimelerini İtalyan mobilyası ile buluşturan Regia, dillere destan İtalyan mobilya işçiliği ile 1988 yılından bu yana banyo mobilyaları üretiyor. Gül ağacı gibi en güzel ağaçları turuncu, kırmızı, mor, siklamen gibi uçuk renklerle kombinleyen Regia, modern banyo denince akla gelen ilk adres olarak gösteriliyor.

En İyi Banyo Dolabı Markası

Üstelik sürekli bir yenilenme hali var Regia ‘da, ürün gamına eklenen her yeni koleksiyonda taptaze fikirler sunuyorlar müşterilerine…  Bu duruma yukarıda adı geçen yazılarımızda yayınladığımız ilginç bir yapıya sahip Regia lavabolarını örnek olarak sunabiliriz.

Regia Banyo Dolabı Modelleri

Şimdi Regia ‘nın birbirinden şahane banyo mobilyalarına hep birlikte göz atalım arkadaşlar, eminim bir çoğunuz içinden “İtalyan ‘lar bu işi gerçekten biliyorlar” diyecektir. Ancak hemen hatırlatmak isterim bu görseller buz dağının sadece görünen yanı, Regia ‘da daha ne koleksiyonlar var bir bilseniz, zaman içerisinde sizlere bu koleksiyonları da buluşturacağım sizlerle…

italyan banyo mobilyaları regia

 

italyan banyo mobilyaları regia_2

 

italyan banyo mobilyaları regia_3

 

 

italyan banyo mobilyaları regia_5

 

italyan banyo mobilyaları regia_6

 

italyan banyo mobilyaları regia_7

 

italyan banyo mobilyaları regia_8

 

italyan banyo mobilyaları regia_9

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir