İstikbal Yatak Odası Modelleri ve Fiyatları 2021 Lena

2021 Yatak Odası Takımları

Yatak odası takımlarını yenilemeyi düşünen veya dünya evine girmeye hazırlanan okurlarımız için en yeni yatak o dası takımlarını incelemeye devam ediyor, markaların 2021 yılında vitrine çıkardıkları ürünleri fiyat ve görselleri ile birlikte sayfalarımızda beğenilerinize sunuyoruz. Bu bağlamda geçtiğimiz günlerde, başta modern yatak odası takımları olmak üzere, bazalı yatak odası takımları ve sürgülü yatak odası takımları sayfalarımıza konuk olmuşlardı. Ayrıca sizler için en ucuz yatak odası takımları bulmak adına kampanyalı yatak odası takımları da editörlerimiz tarafından detaylı olarak incelenmişti.

İstikbal Yatak Odası Takımları 2021

Bu sayfamızda ise başlıktan da anlayacağınız üzere ülkemizin lider mobilya markalarından İstikbal’in en yeni yatak odası takımlarından biri olan Lena serisini mercek altına alıyor, fiyatları, görselleri ve özellikleri ile birlikte yine detaylı olarak inceliyoruz.

İstikbal’den Yeni Yatak Odası Lena

İstikbal elite yatak odası ve istikbal rustik yatak odası takımları geçtiğimiz yıla damgasını vurmuştu hatırlarsanız. İstikbal aynı başarıyı bu yıl da yinelemek adına farklı bir kaç modeli müşterilerinin beğenilerine sundu. O modellerden biri de Lena serisi oldu. Bu koleksiyon, Rustik yada Elite kadar başarılı olur mu bilemeyiz, buna burada göz attıktan sonra sizler karar vereceksiniz. Dolayısı ile vakit kaybetmeden ürünü incelemeye başlayalım ne dersiniz ?..

İstikbal Lena Yatak Odası Takımı

Beyaz ve meşe renk konfigürasyonu ile podyuma çıkan Lena yatak odası takımı ilk bakışta basi tasarımı ve modern çizgileri ile dikkat çekerken, gerek çizilme, sürtünme ve yanmaya dayanıklı malzemeden üretilmiş olması, gerekse ünitelerinde kullanılan yerden yüksek ayak tasarımı ile hem şık hemde kullanışlı bir ürün olarak ön plana çıkıyor.

İstikbal Yatak Odası Fiyatları 2021 (Lena)

Takımın İstikbal fiyat listesinde ki güncel fiyatlarına gelecek olursak. Efendim,Lena yatak odası takımının 5 kapılı, 6 kapılı ve sürgü kapaklı gardırop olmak üzere 3 farklı alternatife satışa sunulduğunu görüyoruz. Bu alternatiflerden ilki olan 5 kapaklı gardıroplu Lena yatak odası takımının normal liste fiyatı 9.126,00 TL. Fakat İstikbal kampanyaları ile bu rakam 6.682,00 Liraya kadar çekilmiş durumda.

6 Kapaklı ve Sürgü kapaklı Lena yatak odası takımının fiyatları aynı. Üzerilerinde normalde 11.251,00 TL. fiyat etiketi taşıyorlar. Ancak bu rakamda kampanyalar dahilinde 8.238,00 Liraya inmiş durumda.

İstikbal 2021 Yatak Odası Kampanyalarını Kaçırmayın !..

Yukarıda verdiğimiz fiyatlar tabi ki belirli bir süre içerisinde geçerli. Dolayısı ile hem bu güzel kampanyayı kaçırmamak, hem de güncel fiyatları hakkında bilgi almak adına İstikbal Yatak Odası Takımları resmi kategorisini de linke tıklayarak ziyaret etmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir