İstikbal TV Ünitesi Modelleri Fiyatları 2021 İnceleme

En Yeni TV Ünitesi Modelleri 2021

Son model tv ünitelerine marka marka model göz atmaya devam ediyoruz. Bellona TV ünitesi modelleri ise incelediğimiz son marka olmuştu. Bunun yanında Koçtaş Tv Ünitesi ve Ikea tv ünitesi modelleri de yapı market ürünleri incelemelerimiz olarak sayfalarımızda yer aldı. Tabi İnternet mağazalarını da unutmadık arkadaşlar. Tv Ünitesi Hepsiburada ve tv ünitesi gittigidiyor gibi başlıklar altın da İnternet ürünlerine de fiyat ve özellikleri ile birlikte göz attık. Elbette sadece markalara, modellere bağlı kalmadık, özel tasarım tv üniteleri ve alçıpan tv ünitesi modellerinin en güzel örneklerini de sayfalarımızda beğenilerinize sunduk. Linklere tıklayarak bahsi geçen bu ürünlere de göz atmanızı öneririz.

İstikbal 2021 TV Ünitesi Modelleri ve Kampanyalı Fiyatları

Burada ise geçtiğimiz sene, İstikbal Rosalina TV Ünitesi ve İstikbal Perla TV Ünitesi gibi modellerle bizleri kendine hayran bırakan, İstikbal Liva TV Ünitesi ve İstikbal Rustik TV Ünitesi modelleriyle ise zirveyi yakalayan ülkemizin lider mobilya markası İstikbal’in 2020 tv ünitesi modellerini fiyatları ve görselleri ile birlikte inceliyoruz. Bakalım İstikbal geçtiğimiz yıl yakaladığı başarıyı bu yıl da yakalayabilecek mi, bizleri yeni tv üniteleri ile kendisine hayran bırakabilecek mi. Buna sizler karar vereceksiniz, hemen alt tarafta ki bu yeni ünitelere göz attıktan sonra tabi ki…

İstikbal Tv Ünitesi Armony

Markanın ürün gamına son olarak eklediği ve adeta dumanı üzerinde tüten Armony Tv ünitesi, zarif vitrin tasarımı, alt sehpa kapaklarında ki desenleri, özel tasarım kulpları ve lüks ayak tasarımı gibi detayları ile son derece lüks bir görünüm sergiliyor. Üstelik bu ünite yeni bir ürün olmasına rağmen şu sıralar indirimli olarak 5.495,00 TL yerine 4.395,00 TL fiyatla satışa sunuluyor…

Luxe Tv Ünitesi İstikbal

İstikbal tv ünitesi ürün gamına yeni eklenen bir diğer ürün ise Luxe TV ünitesi. Oldukça şık aksesuarlarla modern çizgilerin bir araya getirildiği bu ünite altın detaylı kulpları ve özel tasarım ayak detayları ile tıpkı Armony TV ünitesi gibi buram buram lüks kokuyor. Yine yeni olmasına rağmen kampanya da olan bu ürününde fiyatı ise 3.599,00 Liradan 2.519,00 Liraya düşmüş durumda.

İstikbal İndigo Tv Ünitesi

Renk konfigürasyonunda son zamanların trend mobilya renklerinden olan antrasit ile meşe rengin harmanlandığı İndigo TV ünitesi ünite kapaklarında klapa uygulamaları ile dikkat çekiyor. Son derece estetik ve farklı tasarımı ile İstikbal vitrinlerinde ki yerini alan bu ürün de kampanyalar dahilinde 5.372,00 TL yerine 3.760,00 TL fiyat etiketi ile satışa sunuluyor.

İstikbal Tv Ünitesi Lena

Beyaz ve meşe renk konfigürasyonu ile lanse edilen Lena TV ünitesi modern çizgileri, kapaklarındaki çerçeve etkisi ve açılı konik ayak tasarımı ile göz doldururken,oldukça basit fakat bir o kadar da farklı ve şık bir tarza sahip. Normal fiyatı tarzı 3.333,00 TL olan bu üniteyi ise 1.000 TL indirimli olarak 2.333,00 Liraya satın alabiliyorsunuz.

İstikbal Diego Tv Ünitesi

Renk konfigürasyonunda sadece ceviz rengin kullanıldığı Diego TV ünitesi estetik tasarımı ve farklı çizgisi ile dikkat çekerken, özel detayları ve işlevsel özellikleri ile ince zevklere hitap eden bir ünite olarak ön plana çıkıyor. Bu üniteyi beğenen binbirdekor.com okurları ise İstikbal TV ünitesi kampanyaları dahilinde Diego TV ünitesini 6.433,00 TL yerine 4.503,00 TL fiyatla satın alabiliyorlar.

İstikbal Tv Ünitesi Canyon

Antrasit ve bakır gibi iki farklı rengin mükemmel bir şekilde harmanlandığı Canyon TV ünitesi çağdaş bir tasarıma sahip. Ürüne ilk bakışta ise sıradışı ayak tasarımı göze çarpıyor. Üstelik bu ünitenin fiyatı da 3.840,00 Liradan 2.688,00 Liraya düşmüş arkadaşlar.

İstikbal Kampanyalı TV Ünitesi Modelleri

Bu sayfamızda İstikbal TV ünitesi modellerini indirimli fiyatları ile verdik. Fakat hatırlatmak isteriz ki bu kampanyalar belirli bir zaman zarfı için geçerli. Dolayısı ile bu fiyatlar zaman içerisinde değişiklik gösterebilir. Bunun için hem burada beğendiğiniz ürünlerin daha farklı görsellerini incelemek, hem de güncel fiyatları hakkında fikir sahibi olmak adına İstikbal TV Ünitesi sayfasını da linke tıklayarak ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir