İstikbal Karat Yatak Odası Takımı ile 2017’ye Göz Kırptı

İstikbal 2016-2017 Yatak odası takımları ve fiyatlarına geçtik sonunda. Markanın yeni  yatak odası takımlarını dört gözle beklediğimizden böyle bir giriş yaptık arkadaşlar. Çünkü İstikbal son bir kaç aydır sürekli yeni koltuk ve köşe takımları ile karşımıza çıkarken, yatak odası takımlarını unuttuğunu düşünmeye başlamıştık.

Hatırlarsanız bu baş döndüren koleksiyon yenileme olayı içerisinde son olarak İastikbalin yenilenen ürün gamları içerisinde, İstikbal Gold yatak odası ve İstikbal Rustic Yatak Odası takımlarına göz atmıştık bundan bir kaç ay önce. Açıkçası bu takımların tadına da doyamamıştık hani. Görmediyseniz yukarıda verilen linklerden mutlaka görmenizi tavsiye ederiz.

Gelgelelim bu sayfamızda göz atacağımız İstikbal en yeni yatak odası koleksiyonları arasında vitrine çıkarılan İstikbal Karat yatak odası takımına…

İstikbal Karat yatak odası son zamanların en tutulan mobilya renklerinin başında gelen beyaz rengin hakimiyeti altında. Gerek beyaz rengin verdiği ferahlık hissi, gerekse kullanılan dekoratif uygulamaları ile oldukça şık ve zarif bir tasarıma sahip olan Karat yatak odası, klasik çizgilerin birleştiği avangard tasarımı ile dikkat çekiyor. İstikbal’in üst düzey yatak odası takımları arasında yer alan takım tercihinize göre, sürgü kapılı, 6 kapılı ve 5 kapılı gardırop alternatifleri satışa sunuluyor.

KESİNLİKLE OKU !..   Mondi Yatak Odası Takımı Modelleri Fiyatları 2019

Karat yatak odası takımının fiyatlarına gelecek olursak, foto galerimizde görsellerini inceleyebileceğiniz Karat yatak odası takımının, 5 kapılı seçeneği 5.241,60 TL fiyatla satışa sunulurken, 6 kapılı seçeneği üzerinde 5.768,40 TL fiyat etiketi taşıyor. Sürgü kapılı Karat yatak odası takımını beğenecek olursanız 5.598,60 TL ödemeniz gerekiyor.

İSTİKBAL KARAT YATAK ODASI TAKIMI GÖRSELLERİ

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Mondi’den Minimal Köşe Takımı New Lilya

Mondi 2016 köşe takımı modelleri ve fiyatlarını binbirdekor.com sayfalarında, oturma odalarında köşe takımı görmek isteyen...

Kapat