İstikbal İndigo Yemek Odası Takımı ve Fiyatları 2021

Klasik ve Modern Yemek Odası Takımları ve Fiyatları Binbirdekor.com’da

Salonlarında şık bir yemek odası takımı görmek isteyen okurlarımız için piyasada yemek odası takımları ve fiyatları sayfalarımızda detaylı olarak inceleniyor. Hem kaliteli, hem şık, hem de ucuz yemek odası takımları bulmak adına hemen tüm markaların, tüm ürünlerini elimizden geldiğince inceleyerek sizlerle paylaşmaya çalışıyoruz. Son olarak bellona yemek odası ve kelebek yemek odası takımlarını yine fiyat ve görselleri ile birlikte incelemiştik hatırlarsanız. (Bu markaların yemek odası takımlarını da linklere tıklayarak inceleyebilirsiniz.

İstikbal Yemek Odası Takımları ve Fiyatları

Bu sayfamıza konuk olacak markamız ise İstikbal. Özellikle daha önceki sayfalarımızda incelediğimiz istikbal gold yemek odası ve istikbal elite yemek odası takımları ile 2020 yılına damgasını vuran markanın bu sayfamızda bir başka ürününü mercek altına alıyoruz.

Şahane Yemek Odası Modelleri ile İstikbal

Türkiye’nin lider mobilya markalarından İstikbal sonbaharı yaşadığımız şu günlerde yemek odası koleksiyonuna yepyeni seriler eklerken binbirdekor.com olarak bizlerde bu yeni serileri takibe almaya devam ediyoruz değerli takipçilerimiz. Bu sayfamızda daha markanın en yeni ve aynı zamanda da en popüler yemek odası takımlarından İndigo yemek odası takımını masaya yatırıyoruz.

İstikbal İndigo Yemek Odası Takımı

Büfe, büfe aynası, gümüşlük, vitrin, yemek masası ve 6 adet sandalyeden  oluşan İndigo Yemek Odası, ayak, kapak ve kulplarındaki işlemeler ile oldukça zengin bir görünüme sahip. Vitrin ve gümüşlük cam raflarında kullanılan, takımla son derece uyumlu led aydınlatmalar ve ürünün geneline hakim olan açık renk tonu, yemek odasını modern bir klasik takım haline getirmiş.  Son derece şık bir tasarıma sahip olan yemek masası, yine aynı şıklıkta tasarlanan ve İndigo Koltuk Takımında kullanılan kumaşlarla döşenmiş sandalyeleri ile tamamlanmış…

İstikbal Yemek Odası Fiyatları 2021 (İndigo)

Tabi bu koleksiyonun bir de Studio Collection adı verilen üst resimde gördüğünüz mini serisi var. Dilerseniz fiyat vermeye bu mini model ile başlayalım. Efendim Büfe+Mini Kitabeli Yemek Masası+4 adet sandalyeden oluşan bu mini takımın normal fiyatı 10.377,00 TL fakat bu rakam İstikbal kampanyaları dahilinde 7.265,00 Liraya kadar düşüyor. Takımın Vitrin, Büfe, Büfe Aynası, Kitabeli Yemek Masası ve 6 adet sandalyeden meydana gelen alternatifi ise istikbal yemek odası fiyat listesi içerisinde 14.796,00 TL olarak görünse de yine kampanyalar dahilinde 10.359,00 TL fiyatla sizleri İstikbal mağazalarında bekliyor.

Tabi ki burada verdiğimiz fiyatlar zaman içerisinde İstikbal Kampanyaları ve markanın fiyat politikalarına bağlı olarak değişiklik gösterebileceğinden hem bu ürünün daha detaylı görsellerini incelemek, hem de güncel fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak adına İstikbal Yemek Odası Takımları resmi kategorisini de linke tıklayarak ziyaret etmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir