Site rengi

Tasarım

İstikbal City Life koleksiyonu yemek odaları

A+
A-
İstikbal City Life koleksiyonu yemek odaları

Ülkemizin en büyük mobilya üreticilerinden İstikbal, yeni yıla, City Life adını verdiği yatak odası, yemek odası, oturma grupları ve genç odasından oluşan muhteşem bir koleksiyon ile merhaba dedi. Bizlerde birbirinden zarif serilerden oluşan bu şık koleksiyonu binbirdekor.com olarak sayfalarımızda fırsat buldukça incelemeye devam ediyoruz. Örneğin bu sayfamızda Tual, Almira, Kristal ve Ventus serilerinden oluşan yemek odası takımlarınıa fiyatları ile birlikte göz atacağız…

City Life Kristal Yemek Odası

Farklı tarzdaki parlak kulpları, vitrin ve gümüşlüğündeki led aydınlatmaları ve sandalye üzerine uygulanan işlemeli desenleri ile görsel açıdan oldukça zenginleştirilmiş Kristal yemek odasının peşin fiyatı 2.982,60 TL.

City Life Almira yemek odası

Siyah ve cevizin harika uyumuyla tasarlanan Almra yemek odasında, gümüşlük, vitrin ve compact tv ünilerinde led aydınlatmalar kullanılarak modern bir görsellik sunulmuş. Almira yemek odasının peşin satış fiyatı 3.259,20 TL.

City Life Ventus Yemek Odası

Kullanılan renk kombinasyonu, modern tasarımı, taş ve led uygulamaları ile son derece şık bir tasarıma sahip Ventus yemek odasının satış fiyatı 3.322,20 TL.

City Life Tual Yemek Odası

Krem – kapiçino renklerinin uyumu ve yuvarlak hatlı sandalyeleriyle ferah bir tasarım sunan Tual Yemek Odası,büfe, büfe aynası, vitrin, gümüşlük, compact vitrin, kitabeli masa ve 6’lı sandalyeden oluşuyor ve tıpkı diğer yemek odası takımlarında olduğu gibi led aydınlatma sistemleri kullanılmış. Peşin satış fiyatı 4.399,20 TL.

 

 

 

       

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Önceki yazıyı okuyun:
Halı seçerken dikkat edilmesi gerekenler

Halı, dekorasyonumuzu tamamlayan olmazsa olmaz aksesuarların başında gelir ve seçtiğiniz halı sizin zevkinizi, zarifliğinizi yansıtır. Dolayısı ile halı seçimi yaparken...

Kapat