İstikbal Çift Kişilik Yatak Modelleri ve Fiyatları 2021

Çift Kişilik Yatak Modelleri 2021

Sizler için en konforlu ve en iyi yatak modellerini aramaya devam ediyoruz. Bu konu da daha önce Bambi Yatak ve Yataş yatak fiyatları ve modelleri hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışmıştık. Yaylı yatak modellerinin artık tarihe gömülmeye başladığı ve Visco Yatak gibi yeni tip yatakların popüler hale gelmeye başladığı bu günlerde rahat bir uyku çekmeniz adına yatak incelemeleri sürdürüyoruz. Bu sayfamızda başlıktan da anlayacağınız üzere ülkemizin lider mobilya markası İstikbal’in 2021 yılı yeni yatak koleksiyonunu masaya yatırıyoruz. Markanın en yeni çift kişilik yatak modellerini fiyatları ve özellikleri ile birlikte beğeni ve bilgilerinize sunuyoruz.

İstikbal 2021 Çift Kişilik Yatak Modelleri ve Fiyatları

İstikbal yeni sezona, Premium koleksiyonunda Detox Prime, Detox Ultra ve Bamboo Line yataklar, Expert koleksiyonunda ise Unstress yatak olmak üzere 4 yeni yatak modeli ile merhaba dedi. Farklı tüketici ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanan bu yataklardan biri muhtemelen aradığınız yatak olabilir. Bu nedenle burada ki ürünlere mutlaka göz atmanızı öneririz.

İstikbal Premium Detox Prime Yatak

Adını ilk kez İstikbal’in bu yatak modelinde duyduğumuz Bentonite volkanik kül, tüf ve lavların kimyasal olarak ayrışmasından oluşan bir kil türü olarak karşımıza çıkıyor. Toksin maddelerin yok edilmesine yardımcı olmasından dolayı detoks malzemesi olarak kullanılan Bentonite, Detox Prime yatakta ise kumaş içeriği olarak kullanılmış. Dolayısı ile Detox Prime yatak kumaşında kullanılan bu doğal kilden gelen polar çekim kuvveti sayesinde ortamda bulunan zararlı uçucu organik bileşiklerin ortamdan uzaklaştırılmasına yardımcı olarak uyku boyunca detoks etkisi sağlıyor. Yatağın hem tek kişilik hem çift kişilik farklı ebatları da mevcut. Örneğin 180×200 cm ebatında standart çift kişilik modeli şu sıralar 6.513,00 Liradan 4.103,00 Liraya kadar düşmüş durumda…

İstikbal Premium Detox Ultra Yatak

Bu yatak modelinde de yine yoğun yanardağ faaliyetleri sonucu denize yayılan yanardağ küllerinin yavaş yavaş değişime uğraması ile ortaya çıkan Bentonite’ye rastlıyoruz. Bu kil teknolojisi ile üretilen özel kumaşların kullanıldığı Detox Ultra yatak serisi de tıpkı yukarıda incelediğimiz Prime yatak modeli gibi detoks etkili tertemiz bir uyku ile güne yenilenerek başlamanıza destek oluyor. Bu modelin standart 180×200 cm ebatında ki çift kişilik yatak modeli ise şu sıralar 5.127,00 TL yerine 3.230,00 TL fiyat etiketi ile satışa sunuluyor.

İstikbal Premium Bamboo Line Yatak

İstikbal Premium serisi yeni yatak modellerinden sonuncusu ise Bamboo Line. Adında da anlaşılacağı gibi kumaşında bamboo kullanılan bu yatak bu doğal malzemenin hijyenik olması, nem yönetimi ve hava geçirgenliği ile termal konfor sağlıyor. Bir yüzeyinde pamuklu katman, diğer yüzeyinde ise yünlü katman kullanılan Bamboo Line yatağın 180×200 cm ebatı ise 5.513,00 TL yerine 3.473,00 TL fiyatla sizleri İstikbal mağazalarında bekliyor.

İstikbal Expert Unstress Yatak

İstikbal’in bir diğer yatak koleksiyonu olan Expert serisinde ise Unstress yatak modeli 2021 yılının en yeni ürünü olarak dikkat çekerken, full ortopedik ve sert yatak isteyenler için geliştirilmiş en nitelikli yay sistemine sahip. Çıkarılabilir ve kuru temizleme yapılabilir özellikli üst pedi ve su itici apreli üst yüzeyindeki kumaşı ile oldukça da kullanışlı bir ürün olan Unstress serisi yatağın 180×200 cm ebatı ise İstikbal kampanyaları dahilinde 2.832,00 TL yerine 1.699,00 TL fiyatla satışa sunuluyor.

İstikbal de Yatak Fiyatları

Yukarıda sizler için İstikbal’in yatak koleksiyonlarına eklediği en yeni serileri kampanyalar dahilinde incelemeye çalıştık. Fakat hemen hatırlatmak isteriz ki burada verdiğimiz fiyatlar zaman içerisinde İstikbal yatak baza başlık kampanyalarına veya markanın fiyat politikalarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu nedenle hem diğer ebat seçeneklerinin, hem de bu yatakların güncel fiyatları hakkında bilgi almak adına İstikbal Yatak Modelleri resmi kategorisini de linke tıklayarak incelemenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir