IKEA Genç Odası 2020 Modelleri ve Fiyatları

2020 Genç Odası Takımları

Genç odası mobilyaları arayan okurlarımız için hem en şık, hem en kullanışlı genç odaları, hem de en ucuz genç odası fiyatları bulmak adına piyasa araştırması yapmaya devam ediyoruz. Bu konuda daha önce başta İstikbal Genç Odası modelleri olmak üzere, Doğtaş Genç Odası ve Alfemo Genç Odası takımlarını fiyat ve görselleri ile birlikte detaylı olarak incelemiştik. Bunun yanında ülkemizin en büyük genç, çocuk ve bebek odası üreticisi Çilek Mobilya’nın en çok tercih edilen genç odası modellerini de Genç Odası Çilek 2020 modelleri başlığı altında mercek altına almıştık. Daha uygun ürünler arayan takipçilerimizi de unutmadık elbette ve bu bağlamda yapı marketlere de uğradık. Mesela Koçtaş Genç Odası modellerine göz attık. Bu araştırma yazılarımızı linklere tıklayarak okuyabilirsiniz.

Ikea Genç Odası Modelleri ve Fiyatları 2020

Bu sayfamızda ise dünyaca ünlü bir başka yapı markete uğruyor, sizler için Ikea’nın en yeni genç odası ürünlerini mercek altına alıyoruz. Fakat hemen hatırlatmak isteriz ki Ikea’da standart bir genç odası takımı olgusu maalesef yok. Bu mağazada daha çok, ranzalar, karyolalar, çalışma masaları ve organizer yani planlayıcılar var. Dolayısı ile burada gardırop, şifoniyer, komodin ve karyola gibi ünitelerden meydana gelen bir çekirdek oda beklemeyin arkadaşlar. Çünkü burada, bu devasa yapı marketin, sadece genç odalarına yönelik karyola, şifoniyer, gardırop ve çalışma masası modellerini bulacaksınız.

Ikea Genç Odası Yatak Karyola Modelleri

İskandinav tarzı dolayısı ile birden çok iş gören mobilya tasarımları ile ünlü Ikea’nın en beğenilen karyola modeli SLAKT/LURÖY serisi. Zira bu seri de tüketici ihtiyaçlarına göre bir kaç farklı seçenek sunulmuş. Mesela yatılı gelen kuzenler veya arkadaşlar için ekstra bir yatak daha sunan üst resimde gördüğünüz yavru bazalı seçeneği var. Üstelik bu seçeneğe nevresimler için ekstra 2 çekmece daha eklenmiş. Serinin alt resimde gördüğünüz modeli ise son derece geniş, çekmeceli depolama alanları sunan bir model.

Ikea Genç Odası Karyola Fiyatları

Efendim gelelim bu ürünün fiyat bilgilerine… SLAKT/LURÖY serisinin yavru bazalı modelini düşünürseniz cebinizden çıkacak para 1.679,00 TL. Genç odanızda depolama çözümlerine ihtiyacınız var ise serinin çekmeceli karyola modelini satın almak isterseniz ödeyeceğiniz para ise 1.949,00 TL olarak görünüyor.

Ikea Genç Odası Gardırop Modelleri ve Fiyatları

Gardırop konusunda Ikea’nın tek geçeceğimiz ürünü ise SLAKT/LURÖY serisi gardıropları. İki kapaklı fakat aynı zamanda ikisi büyük ve organizerli olmak üzere, toplamda 6 çekmeceli, iki raflı bu gardırop, kullanışlı olduğu kadar, modern gömme kulp tasarımı ile de dikkat çekiyor. Bu gardırop da erkek yada kız ayrımına göre açık mavi-beyaz, kırmızı-beyaz ve sade beyaz renk seçenekleri sunulmuş. Bu gardırobun satış fiyatı ise 1.730,00 TL.

Ikea Genç Odası Çalışma Masası Modelleri

Bir genç odası takımının en önemli ögelerinden olan çalışma masaları için Ikea’da bir çok farklı model sunulmuş. Ancak bunlardan en çok dikkat çekeni ve tutulanı ise PAHL serisi. Çünkü bu seri de yine tüketici ihtiyaçlarına göre farklı kullanım alternatifleri sunulmuş. İhtiyacınıza göre bu ürünün 128X58 cm ebatını veya 96X58 cm ebatını satın alabiliyorsunuz. Sade beyaz, pembe-beyaz, mavi-beyaz ve yeşil-beyaz renk seçeneklerinin bulunduğu bu çalışma masasının 128X58 cm ebatı 679,00 TL. Dar genç odaları için üretilen 96X58 cm ebatı ise 629,00 TL.

IKEA ÇALIŞMA MASASI Modelleri ve Fiyatları Burada !.. 

Ikea Genç Odası Takımları Avantajları

Evet bu durum standart yada çekirdek genç odası arayan okurlarımız için pek tatmin edici bir durum değil, fakat işin en güzel tarafı ise Ikea’nın sunduğu bu ürünler sayesinde, farklı ürünleri kombinleyerek kimselerde olmayan, son derece özgün bir genç odası takımı tasarlayabilirsiniz. Üstelik burada bizim sunduğumuz bir kaç modelin haricinde bu devasa yapı markette daha bir çok model mevcut. Dolayısı ile hem bu ürünlerin güncel fiyatları hakkında bilgi almak, hem de markanın diğer genç odası ürünlerini de incelemek için Ikea genç odası kategorisini de bu linki tıklayarak göz atmanızı öneririz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir