Harika İtalyan Mutfak Modelleri (Elmar Cucine)

İtalyan Mutfak Modelleri

Zevk sahibi okurlarımız için en iyi mutfak markaları ve modelleri sayfalarımıza konuk oluyor. Hatta sizler için ülke ülke geziyor, amerikan mutfak modelleri ve alman mutfak markaları gibi başlıklar altında detaylı araştırmalar yapıyoruz. Bu sayfamızda ise italyan tarzı mutfak dolapları konuk oluyor.

Modern İtalyan Mutfak Modelleri

İtalyanların dekorasyon ve mobilya konusunda ki ünü sadece günümüzde değil tarih boyunca bilinir. Adamlar bu konuda son derece ünlüdürler. El işçiliğin ve tasarım zevkinde ki maharetlerinin sonucudur bu doğal olarak.

İtalyan Tarzı Mutfak Dolapları

El işçiliği konusunda sadece dekorasyon ve mobilya ile sınırlı kalmamışlar zaman içerisinde giyimden otomobile kadar bu maharet ve zevklerini yansıtmışlar, her alanda dünya modasına da yön vermişlerdir.

Üstelik bu ünlerine rağmen bizim gibi o geçmiş zamana çakılı kalmayıp, zaman içerisinde kendilerini ve el sanatlarını da fabrikasyona ve zamane teknolojisine yenik düşürmeden modernize etmeyi de başarmışlardır.

İtalyan Mutfak Markaları

İşte bu sayfamızda yukarıda bahsettiğimiz bu olağanüstü durumun en güzel örneklerinden biri olan modern İtalyan mutfak tasarımlarına göz atacağız arkadaşlar.  Hiç bir yer de göremeyeceğiniz, belki de adını ilk defa burada duyacağınız bir İtalyan mutfak markasının sıradışı, fakat bir o kadar da şık ve işlevsel tasarımlarını paragraf aralarında sizlerle paylaşacağız…

Cucine Mutfak Modelleri

Modern mutfak tasarımları konusunda şahane işlere imza atan ünlü İtalyan mutfak markası Elmar Cucine ‘e bir arkadaşımın yeni yaptıracağı mutfak için çarpıcı, farklı ve heyecan verici bir mutfak tasarımı ararken rastladım ve aradığım mutfak tasarımını bu markada buldum.

Tabi ki İtalya ‘dan sipariş verecek halimiz yok ama ülkemizde bu tarz mutfaklar yapabilecek sağlam firmalarımız var. Biz sadece Elmar Cucine mutfaklarından birazcık ilham alacağız. Bu arada Bu şık İtalyan mutfak modellerini de görsel olarak sizlerle paylaştım ki, mutfağını yenileme düşüncesinde olan değerli takipçilerimize de ilham kaynağı olsun 🙂

Elmar Cucine modern tasarımları ve İtalyan ‘ın meşhur mobilya işçiliğini bu şık mutfaklarda harmanlıyor.

Ayrıca ağaç ve renk tonlarını geniş bir yelpaze olarak bu mutfaklarda müşterisinin beğenisine sunuyor…

One Reply to “Harika İtalyan Mutfak Modelleri (Elmar Cucine)”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir