Enza Home 2020 Koltuk Takımlarında Süper İndirim

2020 Oturma Grupları

Yeni mobilya modelleri fiyatları tasarımları ve görsellerini incelemeye devam ediyoruz arkadaşlar. Bu sayfamızda ki markamız başlıktan da anlayacağınız üzere Yataş grubu markalarından Enza Home. Bu sayfamızda yeni bir koltuk takımı satın almayı düşünen okurlarımız için Enza Home koltuk takımlarını detaylı bir şekilde inceliyoruz…

Enza Home Yeni Sezon Koltuk Takımları

2020 Mobilya modellerine farklı bir açıdan bakan Enza Home yepyeni koltuk takımları ile rakiplerine nazaran daha farklı tasarımlar piyasaya sürmüş. Özellikle koltuk takımlarında bu farkı birazdan da göreceğiniz üzere aşırı derece de hissediyorsunuz.

Enza Home Köşe Takımları ve Fiyatlarını da İNCELE !.. 

İndirimli 2020 Koltuk Takımları Enza Home

Enza Home yeni sezona 7 farklı koltuk takımı ile merhaba demiş. Nuvo, Elena, Simena, Orfe, Ponte, Rattan ve Morengo olarak adlandırdığı bu koltuk takımlarında üstüne üstlük bir de %25 ile %50 arasında değişen fiyat indirimleri uygulamış.

Enza Home Simena Koltuk Takımı

Konfor adına tüm detayların incelikle düşünüldüğü her halinden belli olan Simena koltuk takımında, modern tasarım anlayışı ve işlevselliğin bir arada sunulduğunu görüyoruz. Ergonomik tasarımı ile dikkat çeken takımın, 1 adet 3’lü yataklı ve sandıklı koltuk, 1 adet 2’li Koltuk ve 1 adet berjerden oluşan seçeneği ise şu sıralar 6.247,00 TL yerine %25 indirimli olarak, 4.685,00 TL fiyatla satışa sunuluyor.

Enza Home Rattan Koltuk Takımı

Salonunuzda hayalini kurduğunuz tarzı ve görünümü yaratmanız adına göz kamaştıran kumaş seçenekleriyle vitrine çıkan Rattan koleksiyonu, estetik ve zarif detayları, benzersiz fonksiyonel özelliklerle bir araya getiriyor. Enza Home kampanyalarına dahil olan bu takım %35 indirimli olarak, 6.963,00 TL yerine 4.525,00 TL fiyat etiketi ile sizleri Enza Home Mağazalarında bekliyor…

Enza Home Elena Koltuk Takımı

Oturma odasında klasik ve modern tarzın harmanlandığı bir dekorasyon uygulaması yapan binbirdekor.com okurları için harika bir seçim. Elena serisi bu iki tarzı bir araya getirirken konfor ve rahatlığı da aynı şekilde ön plana çıkarıyor. Takımın 1 adet 3’lü yataklı koltuk, 1 adet 2’li Koltuk ve 1 adet tekli koltuktan meydana gelen versiyonu ise şu sıralar 6.607,00 TL yerine %35 indirimli olarak 4.294,00 TL fiyatla satışa sunuluyor.

Enza Home Nuvo Plus Koltuk Takımı

işlevsel ve modern bir bakış açısıyla geleneksel tasarım çizgilerinin yeniden yorumlandığı Nuvo Plus serisinin 1 adet 3’lü yataklı ve sandıklı koltuk, 1 adet 2’li Koltuk ve 1 adet Berjerden oluşan seçeneği 5.377,00 TL yerine %35 indirimli olarak, 3.704,75 TL fiyatla satışa sunuluyor.

Enza Home Orfe Koltuk Takımı

Konfor anlayışını maksimum düzeye çıkaran Orfe koleksiyonu, görsel anlamda yumuşak geçişleri ve yuvarlak hatları ile etkileyici bir görselliğe sahip. Yüksek konforlu oturum alanları sunan bu takımın normal satış fiyatı ise 8.146,00 TL olarak görünüyor. Fakat Enza Home Kampanyaları dahilinde %35 indirimle satışa sunulan Orfe oturma grubunun 1 adet 3’lü yataklı ve sandıklı koltuk, 1 adet 2’li Koltuk ve 1 adet berjerden oluşan seçeneğinin yeni fiyatı ise 5.294,00 TL.

Enza Home Ponte Koltuk Takımı

Farklı tonlardaki kumaş seçenekleri, kol ve sırt minderlerinde ki çizgisel detayları, yine farklı kırlent alternatifleri ile fonksiyonelliği bir araya getiren Ponte serisi Enza markasının amiral gemileri arasında.  Bu takımın normal fiyatı ise 7.990,00 TL olarak görünüyor. %45 İndirimli olarak satılan Ponte koltuk takımının fiyatı ise 4.394,50 TL.

Enza Home Morengo Koltuk Takımı

Retro tarzının modern hatlarla bir araya getirildiği Marengo’da, klasik tasarım çizgileri ve bu tasarıma derinlik katan renk kombinasyonları göze çarpıyor. Zengin kumaş seçenekleri, özel kapitone dikişleri ve kemer detayları ile salonlarınızda etkileyici bir atmosfer yaratacağını düşündüğümüz bu takımın 1 adet 2’li Koltuk ve 1 adet berjerden oluşan fiyatı aslında 10.696,00 TL.

Evet yanlış duymadınız tamı tamına 10 Bin TL. Fakat şu sıralar bu harika takımın, 3’lü Koltuk, 2’li Koltuk ve 1 adette berjerden meydana gelen seçeneği, %50 indirimli olarak 5.484,00 TL fiyatla satışa sunuluyor.

Enza Home Kampanyalarını Kaçırmayın !..

Yukarıda sizler için Enza Home 2020 koltuk takımı modellerini detaylı olarak inceledi ve fiyatlarını sizlerle paylaştık. Ancak hemen hatırlatmak isteriz ki bu kampanyanın da belli bir süresi var. Dolayısı ile elinizi çabuk tutmanızı ve bu harika indirimler sona ermeden Enza Home mağazalarını ziyaret etmenizi öneririz…

Enza Home Yatak Odası Takımları İçin TIKLAYINIZ !..

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir