Efsane Halı’dan Pop Art Koleksiyon (Kumsal)

Efsane Halı Kumsal

efsane halı miranda efsane halı adenya efsane halı kullananlar efsane halı fırat serisi efsane halı sarıyer serisi efsane halı tango efsane hali yikama – Ülkemizin halı üretim merkezlerinin başında gelen Gaziantep, yepyeni bir halı markasını daha sektöre kazandırdı.

Efsane Halı Modelleri ve Fiyatları

“Halının Yeni Efsanesi” gibi iddialı bir slogan ile oyuna giren Efsane Halı oldukça farklı ve şık modelleri ile iddiasında ne kadar haklı olduğunu ispatlarken, binbirdekor.com olarak bizlerde bu yeni oyuncunun ürünlerini incelemeye Kumsal koleksiyonu ile başlıyoruz.

efsane halı modelleri kumsal serisi_3

Pop Art Halı Desenleri

Son dönemin trend halı modellerinden olan Pop Art desenlerin ağırlıklı olduğu Kumsal koleksiyonu sadece bu desenlerle sınırlı değil. Koleksiyonda ayrıca salonlar için klasik motifler ile yaşam alanları için modern çizgilere de yer verilmiş.

efsane halı modelleri kumsal serisi_2

Pop Art desenlerde İstanbul, Paris, Londra gibi şehir siluetlerine yer verilmiş ve bence de çok güzel olmuş. Eğer aklınızdan popart desenli halı almak geçiyorsa sizler için fiyat bilgileri ve görselleri ile birlikte incelediğimiz Efsane Halı ‘nın Kumsal koleksiyonuna mutlaka göz atmanızı tavsiye ederim.

efsane halı modelleri kumsal serisi_4

 

efsane halı modelleri kumsal serisi_5

 

efsane halı modelleri kumsal serisi_6

 

efsane halı modelleri kumsal serisi_7

 

efsane halı modelleri kumsal serisi_8

KUMSAL Serisi Fiyat ve Taksit Bilgileri

efsane halı fiyatları kumsal serisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir