Dünya Devi Conforama Türkiye’de

Conforama Türkiye

Dekorasyon mağazaları Conforama hakkında bilgiler Conforama ürünleri Conforama hangi ülkenin ? –  Fransız menşeili dünya perakende devi Conforama mobilya, dekorasyon, elektronik, beyaz eşya, tasarım ürünleri  ve “İyi Hayat, İyi Fiyat” sloganı ile Türkiye’de  ilk mağazasını İstanbul Ümraniye’de açtı.

Tüm dünyada 1341 satış noktası, 242 mağaza, 54.800 çalışanı ile hizmet veren Conforama, dünyanın en büyük ev eşyası perakende markalarından.Fransa, İtalya, İspanya, İsviçre, Luxemburg, Hırvatistan’dan sonra Türkiye’ye de giren Conforama, Ümraniye’nin ardından her sene 2-3 mağaza ile Ankara, Antalya, İzmir, Bursa ve Adana’ya da yayılmayı planlıyor.

Binbirdekor.com olarak bizlerde merakla beklediğimiz mağazanın reyonlarında sıkça tur atıp Conforama ‘nın ürünlerini İstanbul dışındaki takipçilerimizle buluşturacağız…

Conforama Genç Odaları

Örneğin markanın süper genç odaları var. Bu genç odası takımlarına ” Conforama’dan Süper Genç Odaları ” başlıklı makalemizden göz atabilirsiniz.

çift katlı ranza modelleri conforama

Conforama Ranza Modelleri

Conforama genç odası modelleri demişken, markanın inanılmaz güzel ranza tasarımları da olduğunu hatırlatmak isteriz. Bu ilginç ve değişik ranza tasarımlarını ise “Çok Özel Ranza Modelleri (Conforama)başlıklı makalemizden inceleyebilirsiniz.

Conforama Genç Kız Odası Takımları

Bu arada gençliğe atım atan kız çocukları da unutulmamış ve Conforama muhteşem genç kız odaları tasarlamış. O genç kız odalarına ise “Conforama’dan Çok Şık Genç Kız Odaları” başlıklı yazımızda bakabilirsiniz.

Conforama Köşe Takımları ve Oturma Grupları

 

Yine Conforama markasının oturma gruplarına da göz attık tabii ki ve son derece konforlu ve şık L koltuk yada halk arasında ki adı ile köşe takımı modellerini inceledik. O incelemelerimize ve ürün görsellerini ise “Conforama Köşe Takımı Modelleri” başlıklı makalemizde bir araya getirdik. Bu makalede aradığınız köşe takımlarını bulabilirsiniz.

Conforama’nın normal oturma grubu modellerini ise Buradan detaylı olarak inceleyebilirsiniz arkadaşlar.

Conforama Yatak Odası Takımları

Markanın birbirinden şahane ve hemen her zevke hitabeden yatak odası takımlarına ise “Fransız Yatak Odası Modelleri (Conforama)” başlıklı makalemizde atabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir