Doğtaş Yemek Odası Modelleri ve Fiyatları 2020 (Brunetta)

Modern Yemek Odası Takımları ve Fiyatları 2020

Salon yemek masası takımı arayan okurlarımız için yemek masası modelleri ve fiyatları detaylı olarak binbirdekor.com sayfalarında incelenmeye devam ediyor. Sizler için hem en şık, hem en kullanışlı, hem de en ucuz yemek odası takımları bulmak adına ülkemiz mobilya markaları ve üreticilerinin en yeni ürünlerine göz atıyoruz.

Mesela kısa bir zaman önce istikbal yemek odası ve bellona yemek odası takımları fiyat ve görselleri ile sayfalarımızda kendine yer bulmuştu. (Linklere tıklayarak bu markaların ürünleri ve fiyatları hakkından detaylı bilgi alabilirsiniz.) Ayrıca alternatifleri çoğaltmak adına modern yemek odası takımları siteler başlıklı bir makale de yayınlamıştık.

Doğtaş Yemek Odası Takımları ve Fiyatları 2020

Bugün ise daha önce, doğtaş floria yemek odası ve doğtaş noble yemek odası gibi ürünlerine göz attığımız, doğtaş ravenna yemek odası ve doğtaş gold yemek odası gibi ürünlerine bayıldığımız, markanın koleksiyonuna son olarak eklediği doğtaş mayer yemek odası ve doğtaş riena yemek odası takımına hasta olduğumuz Doğtaş’ın en yeni yemek odası takımlarından biri olan Brunetta serisini görselleri ve doğtaş fiyat listesi dahilinde fiyatları ile birlikte detaylı olarak incelemeye çalışacağız.

Doğtaş’tan Harika Bir Yemek Odası Takımı

Bu sayfamızda ise markanın ürün gamına yeni eklediği kompakt tasarım anlayışının en şık örneklerinden biri olan modern bir Doğtaş yemek odası takımına göz atacağız. Bir Doğtaş “Conformance” tasarımı olan Brunetta yemek odası takımını her zaman olduğu gibi detaylı bir şekilde inceleyeceğiz.

Doğtaş Yeni Yemek Odası Takımları 2020

Amara wenge ve kumtaşı gibi iki trend rengin kombinasyonundan gelen özgün uyumu ile dikkat çeken Brunetta yemek odası, aynı zamanda takımla büyük bir uyum içinde bütünleşen açılır yemek masası ve takımın karakteristik özelliklerini vurgulayan, siyah mat boyalı metal profil ayakları ile göze çarpıyor.

Doğtaş Yemek Odası Fiyatları 2020

Hemen Alt tarafta görsellerini sizler için bir araya getirdiğimiz bu yemek odası takımına mutlaka göz atmanızı öneririz. Bu arada, 2.632 TL yerine Doğtaş ‘ın 40. yılına özel % 20 indirimle 2.105 TL fiyatla satışa sunulan Brunetta yemek odası takımına Maximum ‘a özel 175 TL x 12 taksitle sahip olabilirsiniz…

Doğtaş Yeni Yemek Odası Takımları Görselleri 2020 Foto Galeri

 

Yukarıda verdiğimiz fiyatlar zaman içerisinde Doğtaş yemek odası kampanya ve indirimlerine bağlı olarak farklılık gösterebilir. Ayrıca markanın fiyat politikalarında değişiklik olabilir.

Bu nedenle en güncel Doğtaş yemek odası fiyatları için Doğtaş satış noktalarına uğramanızı öneririz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir