Doğtaş Ravenna Yemek Odası ve Fiyatları 2021

Doğtaş Yemek Odası Takımları Ravenna

2021 yemek odası takımı modellerini incelemeye devam ediyoruz arkadaşlar. Bu sayfamıza, daha önce doğtaş exclusive yemek odası modelleri arasında yer alan doğtaş floria yemek odası ile doğtaş noble yemek odası ve doğtaş retro yemek odası gibi ürünlerine göz attığımız Doğtaş markasının bir başka yemek odası takımı olan Ravenna konuk oluyor.

Doğtaş Yemek Odası Modelleri ve Fiyatları 2021

Doğtaş yeni yıla tek kelime ile büyüleyici yemek odası modelleri ile giriş yaptı. Özellikle doğtaş gold yemek odası ve doğtaş montana yemek odası markanın en güzel tasarımları arasında yer alıyordu. Doğtaş’ın daha önce ki tasarımlardan Ravenna da tıpkı bu yemek odası takımları gibi farklı ve estetik tasarımı ile göz dolduruyor.

İstikbal Yemek Odası Takımı Fiyatları 2021 BURADA !.. 

Modern Yemek Odası Takımlarından Ravenna

Markanın “trend öncüsü” şöhretini adeta pekiştiren Ravenna serisi yemek odası takımının doğal karakteri son derece naif bir görünüme sahip. Ahşabın doğal karakterinin serinin kilit oyuncusu olarak kullanıldığı koleksiyon, engin ve dingin bir sadelik timsali. Asil görünümün sırrı da bu sadelikten geliyor.

Ahşap Metal ve Deri Bir Arada

Koleksiyonun tasarım vizyonu, yeni olanın izini sürer nitelikte. Dolayısıyla onu çağdaş aksesuarlarla, trend parçalarla desteklemek gerek. Dolayısı ile bu estetik görünüm, deri, mat ahşap ve metal kombinasyonundan imal edilen kulp detayları ile desteklenirken, bronz, içinde bulundurduğu pembelik ve tarçın renkleriyle Ravenna’nın yumuşak tonları takıma farklı bir enerji katıyor.

Ahşap Yemek Odası Takımları ve Fiyatları

Yalın hatlar, doğal görünüm ve meşenin kattığı sıcaklık hissini tek bir tasarımda buluşturan Ravenna Koleksiyonu, modern ve şehirli evlerde keyif katsayısını arttırıyor.Tabi bu keyfinde bir bedeli var elbet. Hadi şimdi o keyif için cebimizden kaç para çıkacak hep birlikte göz atalım…

Doğtaş Ravenna Yemek Odası Fiyat

Şu sıralar yemek odası takımı almak niyetindeyseniz ve ucuz yemek odası takımları aramaktaysanız bu ürünün tam size göre olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Çünkü Ravenna yemek odası takımının normal satış fiyatı 5.423,00 TL.

Fakat şu sıralar Doğtaş’ta kampanya var. Doğtaş %30 İndirim Kampanyası dahilinde bu ürünün fiyatı 3.795,00 TL gibi bir rakama düşüyor. Üstelik ürünü nakit almak isterseniz nakit fiyatı bu rakamdan 200 TL daha uygun yani 3.595,00 TL olarak belirlenmiş. Ancak kampanyayı kaçırmamak adına elinizi çabuk tutmanızı öneririz.

Bu arada hemen hatırlatmak isteriz ki burada verdiğimiz fiyatlar zaman içerisinde Doğtaş Kampanyaları ve markanın fiyat politikalarına bağlı olarak değişiklik gösterebileceğinden hem Ravenna yemek odasının daha detaylı görsellerini incelemek, hem de güncel fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak adına Doğtaş Yemek Odası Takımları resmi kategorisini de linke tıklayarak ziyaret etmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir