Doğtaş Yemek Odası Takımları 2019 (Natura Still)

Doğtaş Yeni Yemek Odası Modelleri

Daha önceki sayfalarımızda doğtaş yatak odası ve doğtaş yemek odası 2019 modellerine göz atmış, bu inceleme makalesi içerisinde doğtaş noble yemek odası ve doğtaş floria yemek odası ile doğtaş riena yemek odası gibi markanın yeni ürünlerini incelemiştik. Markanın bu yeni ürünleri içerisinde özellikle doğtaş yemek odası retro tasarımı ve estetik duruşu ile bizleri kendine hayran bırakmıştı.

2019 Yemek Odası Takımları ile Doğtaş

Çünkü doğal ahşap tonlarının ağırlıklı olarak kullanıldığı bu takım nostalji kokan hatları ile diğer ürünlerden hemen ayrılıyordu. İşte bu sayfamızda da retro tarzından hoşlanan okurlarımız için Doğtaş’ın diğer yemek odası takımlarından biri olan Natura Still koleksiyonunu inceliyoruz.

DOĞTAŞ’ın DİĞER 2019 YEMEK ODASI TAKIMLARINA ve FİYATLARINADA GÖZ ATIN !..

Doğtaş Natura Still Yemek Odası

Doğal ahşabın sıcaklığı ve dekoratif görüntüsünden hoşlananların göz zevkine hitap eden bu yemek odası sektörde ilk kez 7 yıl garanti uygulaması yapan ülkemizin lider mobilya üreticilerinden Doğtaş ‘ın Exclusive Design tasarımlarından biri.

Şık Estetik ve Doğal Görünüm

Şıklıkla işlevselliği buluşturan ve birbirini zarafetle tamamlayan modüllerden oluşan Natura Still isimli bu yemek odası minimalist tarzda, oval hatların ağırlıkta olduğu görünümü ile dikkatleri üzerinde topluyor.

Natura Still yemek odasında ilk dikkat çeken noktalardan biri, kulpsuz ve natürel görünümlü çekmeceler…

Doğtaş ‘ın yeni yemek odası Natura Still şık olduğu kadar, fotoselli aydınlatmayla gelen kullanım kolaylığı da sunuyor.

Doğtaş Yemek Odası Fiyatları Natura Still

Doğal dekorasyon malzemeleri ve bu tarz dekorasyondan hoşlananlara birde müjdemiz var arkadaşlar… Natura Still yemek odası şu sıralar %20 indirimle 9.078 TL yerine 7.262 TL fiyatla satışa sunuluyor. Bu fırsatı kaçırmamak için elinizi çabuk tutmanızda ve size en yakın bir Doğtaş satış noktasına uğrayıp, ürünü daha da yakından görmenizde fayda var.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir