Doğtaş Koltuk Takımları Fiyatları 2021 İnceleme Bella

2021 Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları Binbirdekor’da

Bu güne değin sizlere, başta görsel açıdan etkileyici, kullanım açısından kullanışlı, fiyat olarak da sizleri yormayacak ucuz koltuk takımları bulmak adına bir çok araştırma yaptık. Elimizden geldiğince hızlı bir şekilde markaların koltuk takımı kampanya ve indirimleri hakkında sizleri bilgilendirmeye çalıştık. Sayfalarımızda çok özel tasarım koltuk takımları sunmaya çalıştık sizlere. Bunun yanında hemen her zevke hitab etmek açısından hem spor koltuk takımları hem de avangart ve chester koltuk takımı modelleri konuk oldu sayfalarımıza…  Tabii başlıca mobilya üreticilerimizin yeni ürünlerini de unutmadık elbette. Mesela yakın bir zaman önce ülkemizin lider mobilya markalarından İstikbal koltuk takımı ve koltuk takımı bellona modellerini ve fiyatlarını inceledik.. (Bu markaların ürünlerini de incelemek isterseniz linklere tıklamanız yeterli olacaktır.)

Doğtaş koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları

Bugün ise daha önce ki sayfalarımızda, doğtaş fiyat listesi dahilinde mercek altına aldığımız doğtaş oturma grupları arasından, başta doğtaş chesterfield koltuk takımı olmak üzere doğtaş valery koltuk takımı ve doğtaş gold koltuk takımı ile doğtaş chester koltuk takımı yada doğtaş sante koltuk takımı gibi etiketler ile diğer ürünlerini incelediğimiz ülkemizin lider mobilya markalarından Doğtaş’ın koleksiyonlarına henüz eklediği yepyeni bir koltuk takımını sizlerle buluşturuyoruz.

Doğtaş Koltuk Takımları 2021 Bella

Ürün gamına eklediği son derece şık ve kullanışlı koleksiyonları ile 2021 Yılına son derece iddialı bir şekilde gireceğini bir kaç ay öncesinden tahmin ettiğimiz Doğtaş bizi yanıltmadı. Zira markanın bir kaç gün önce vitrinlerinde sergilediği Bella koltuk takımı adeta bu tezimizi yada tahminimizi ispatlar nitelikteydi. İskandinav tarzı tasarım anlayışında olduğu gibi, ergonomi, kullanışlılık ve konforun ön planda tutulduğu takımda şıklık her ne kadar sonradan gelse de, estetik tasarım bu takımı salonlarınızda görmek isteyeceğiniz bir seviyeye ulaştırıyor. Bu nedenle bu takımı fonksiyonel özellikleri en yüksek doğtaş salon takımı modelleri arasında rahatlıkla gösterebiliriz.

Doğtaş Bella Koltuk Takımı Özellikleri

Temizliği kolaylaştıran son zamanların trend uygulaması yerden yüksek ayak yapısı başta olmak üzere, kolay temizlenebilir kumaş özelliği, yatak olabilme özelliği yumuşak kumaş dokusu ve ekstra oturum rahatlığı sunan tasarımı ile 2021 yılına damgasını vuracağımız Bella serisi şık hatları ile de göz dolduruyor.

Doğtaş Koluk Takımı Modelleri ve Fiyatları 2021 Bella

Gelelim takımın özellikle beyleri ilgilendiren en önemli kısmına, yani fiyatlarına… Efendim Doğtaş Bella koltuk takımı fiyatı 11.122,00 TL olarak belirlenmiş. Fakat bu rakam Doğtaş kampanyaları dahilinde 7.785,00 Liraya kadar iniyor. Ürünü nakit satın almak isterseniz de nakit indiriminden yararlanarak 7.350,00 TL gibi bir para ödüyorsunuz. Tabii bu bahsettiğimiz rakamlar bir adet üçlü koltuk, bir adet ikili koltuk ve bir adette berjer koltuktan oluşan versiyon için geçerli. 

Siz yine de bu rakamları dikkate almayın arkadaşlar, zira zaman içerisinde Doğtaş indirim ve kampanyalarına bağlı olarak bu fiyatlar değişebileceğinden, hem ürünleri daha yakından incelemek, hem de güncel fiyatlar hakkında bilgi almak adına Doğtaş Koltuk Takımları resmi kategorisini de ziyaret edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir