Dinarsu’dan Rengarenk 2020 Halı Modelleri

Modern Halı Modelleri 2020

Halı konusu binbirdekor.com sayfalarında en ince ayrıntısına kadar incelenmeye devam ediyor arkadaşlar. Bu konuda son olarak salon dekorasyonunu yenileyen okurlarımız için Salon Halı modelleri konuk olmuştu sayfalarımıza. Bu bağlam da tüm halı markaları ve üreticilerinin 6 Metrekare Halı Modelleri ve Fiyatları editörlerimiz tarafından detaylı olarak incelenmişti. Eğer bir salon halısına ihtiyacınız var ise bu çok detaylı araştırma yazısını linki tıklayarak okumanızı öneririz. Şimdi ki konumuz ise kesinlikle salon halıları değil, daha renkli mekanlar için daha modern halılar…

En Yeni Halı Modelleri En Ucuz Halı Fiyatları

Bunun yanında sizler için şık ve estetik olduğu kadar, aynı zamanda uygun fiyatlı halılar bulmak adına halı kampanya ve indirimlerine göz atmış, en yeni Saray Halı Modelleri ve en güzel Kaşmir Halı Modelleri tüm detayları ile sayfalarımız da bilgi ve beğenilerinize sunulmuştu. Bu sayfamızda ise ülkemizin en eski halı markalarından biri olan ve aslında “duvardan duvara halı” denilince akla gelen Dinarsu Halı’nın modern tasarımlarından birini sizlerle buluşturuyoruz.

Dinarsu En Yeni Halı Modelleri

İçerisinde bulunduğumuz 2020 yılında Dinarsu Arora ve Dinarsu Halı Gold serileri, geçtiğimiz yıl ise Dinarsu Halı Bodrum ve Dinarsu Halı Marmaris Serisi gibi modeller gibi çarpıcı koleksiyonlar ile seneye domine eden marka binbirdekor.com’un bu sayfasına modern bir modeli olan Joy serisi ile konuk oluyor.

Dinarsu Halı Oturma Odası Halıları

Özellikle oturma odalarınızda aşırıya kaçmadan, gözü yormadan biraz renk ve eğlenceden yana iseniz, ülkemizin en eski halı üreticilerinden Dinarsu’nun keyif anlamına gelen Joy koleksiyonuna göz atmanızda fayda var.

Dinarsu Modern Halı Joy

Paragraf aralarında desenlerini sunduğumuz koleksiyonun renk tonu ve desen uyumunun tek kelime ile harika olduğunu söyleyebiliriz. Rengarenk desenleri ile dikkat çeken Joy koleksiyonu, modern dekorasyon tarzları ile birebir örtüşürken, piyasadaki aynı segment halılara göre fiyatı oldukça uygun gibi görünüyor. Gelin şimdi şu uygun dediğimiz fiyatlara ebatlarına göre bir göz atalım.

Dinarsu Halı Fiyatları

Dinarsu Halı 6 Metrekare ebatında ki Joy serisi (200X290 cm) üzerinde 850 TL fiyat etiketi taşıyor. Salonlarınızda böyle renkli bir halı düşünürseniz bu ebat için ödemeniz gereken para bu. Ancak bu desende ve renkteki halıların salon için pek uygun oladığını düşünüyoruz. Bu koleksiyon, modern tarzlarda dekore edilen oturma odaları için daha ideal bir seçim olduğundan 150X233 cm yada oturma odanız biraz daha geniş ise 170X250 cm ebatlarına göz atmakta fayda var.

Dinarsu Oturma Odası Halıları ve Fiyatları

Koleksiyonun oturma odası halısı ebatlarından ilki olan 150X233 cm 488,90 TL fiyat etiketi ile satışa sunuluyor. Eğer oturma odanız biraz geniş ise ve dolayısı ile daha büyük bir oturma odası halısına ihtiyacınız var ise koleksiyonun 170X250 cm ebatındaki modelleri için 594,90 TL ödemeniz gerekiyor.

Dinarsu Yolluk Modelleri ve Fiyatları

Koleksiyonu antre ve koridorlarda kullanmayı düşünenler için Joy halı yolluk fiyatları ise 80X150 cm yolluk da 179,90 TL, 80X300 cm yolluk da ise 359,90 TL olarak belirlenmiş. 125X200 cm ebatında ki antre halısının fiyatı ise 374,90 TL olarak görünüyor.

Ne dersiniz Joy koleksiyonu fiyatları sizce de piyasada ki benzer bir çok rakibine göre oldukça uygun değil mi ? Dolayısı ile bu soyut modern desenlere ve son derece trend renklere sahip halıları beğendiyseniz elinizi biraz çabuk tutmanızı öneririz, zira yakın bir zaman içerisinde belki bu fiyatlar değişebilir, belki de koleksiyon Dinarsu Halı ürün gamından kaldırılabilir, bizden uyarması…

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir