Dimax Genç Odası Modelleri 2020

2020 Genç ve Çocuk Odası Modelleri

Daha önce ki günlerde, ülkemizin lider mobilya markalarından bellona genç odası takımları ile mondi genç odası modelleri ayrıca genç ve çocuk odası markalarından, çilek genç odası takımları ile kaplumbağa genç odası takımları sayfalarımıza konuk olmuşlardı.

Yeni Genç ve Çocuk Odası Modelleri

Canımızdan daha değerli ve bizler için yaşı kaç olursa olsun halen bebek olan çocuklarımız için genç ve çocuk odası takımlarına göz atmaya, hemen tüm markaları, tüm modelleri ile sizlerle buluşturmaya, en ucuz genç odası fiyatları ve modellerini bulmaya çalışıyoruz.

Dimax Genç Odası Takımları

Bu sayfamıza ise Dimax konuk oluyor efendim. Markanın daha önce ki sayfalarımızda dimax bahçe mobilyası modelleri başlığı ile dış mekan mobilyalarına göz atmış, yatak odası takımlarını incelemiş ve bu yatak odası takımlarından özellikle dimax alfa yatak odası takımını çok beğenmiştik.

Bakalım markanın genç ve çocuk odası takımları da bizleri yatak odası takımları kadar etkileyecek mi ?

Arabalı Çocuk Odası Takımları ile Dimax

yeni nesil mağazacılık” sloganıyla sektöre giren Dimax ‘ın, çocukların pek sevdiği iki arabalı modelinde içinde olduğu, V8 White, V4 Red, Princess, Cindy Carisma, Butterfly, Anatolia serilerinden oluşan genç odası koleksiyonuna göz atacağız binbirdekor.com ‘un bu sayfasında…

Kırmızı renkle tasarlanmış V4 Red ve beyaz tonlarındaki V8 White olmak üzere ikisi de ışıklı, iki farklı modeldeki arabalı karyolaya sahip spor cocuk odası takımları gerçekten çok şık, ancak ben klasik tarzda masalsı görünümü ile dikkat çeken Princess serisine bayıldım. Peki sizin hangisi hoşunuza gitti ?..

V8 White
V8 White

 

V4 Red

Mersinde Mobilya Nereden Alınır ? Tıkla Öğren

Princess

 

Cindy
GENÇ ODASI İSTİKBAL MODELLERİ VE FİYATLARI BURADA !..
Carisma

 

Butterfly

1 Yorum “Dimax Genç Odası Modelleri 2020”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir