Deri Tablo Modelleri ve Fiyatlarını İnceledik

Farklı Tablo Modelleri ve Fiyatları Binbirdekor’da

Duvar dekorasyonu ile ilgili hemen her makalemde vurguladığım gibi duvarlara bir ressamın boş bir tuvali gibi bakarım. Bu alan bembeyaz bir sayfadır ve ben ona istediğimi yazarım. Güzel şeyler çizersem, güzel bir  dekorasyon olur, çirkin şeyler yada orantısız ve alakasız şeyler çizersem ise sonuç hüsran olur. Bu nedenle duvarıma asacağım bir obje için çok ince eler ve sık dokur, uzun uzun araştırırım. Mesela yakın bir zaman önce taş tablo modelleri ile rölyef tablo modelleri ve fiyatları hakkında bir araştırma yapmış ve burada sizlerle paylaşmıştım. (Linklere tıklayarak bu ürünlere de mutlaka göz atmanızı öneririm arkadaşlar, çünkü duvar dekorasyonunuz için farklı fikirler edinebilirsiniz.) Bu gün ise farklı bir tablo modeli ile huzurlarınızdayım.

Modern Tablo Örnekleri ile Duvar Dekorasyonu

Bu sayfamızda olduğunuza göre muhtemelen sizlerde benimle aynı fikirdesiniz efendim ve duvarlarınıza uygun güzel bir şeyler aramaktasınız. Tebrik ederim zira doğru yerdesiniz, zira bu sayfamızda beğenilerinize deri tablo örnekleri sunuyor, deri tablo fiyatları hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışıyoruz.

Oturma Odaları ve Salon İçin Modern Tablolar

Uyduruk tabloları duvarlarıma asmaktansa duvarlarımı boş kullanmayı tercih ederim. Sizce yanılıyor muyum, duvarıma asacağım şey o bin bir emekle alçı çektirdiğim duvarımın delinmesini hak edecek, ona layık olacak bir obje olmalı. Örneğin bu saten alçı olayına girdikten sonra bir zamanlar duvarıma astığım bir çok şeyi tavan arasına kaldırdım. Şimdilerde bazı arkadaşlar gibi bulduğum her şeyi değil, nadir bulunan, özel tablo ve aksesuarları asıyorum.

Deri Tablo Modelleri Trend Oldu

Şu an salonumun hemen köşesinde 60 cm genişliğinde bir kolon çıkıntısı boşta duruyor. Bende halihazırda oraya ilginç, kaliteli bir tablo arıyorum, daha doğrusu arıyordum. Aradığımı sevdiğim e-bay sitelerden birinde buldum ve kararımı verdim. Bu alana çok özel bir deri bir tablo yerleştireceğim…

Deri Tablo Nasıl Yapılır ?

Suni deri üzerine latex baskı uygulanarak elde edilen muhteşem tablolardan tam salonuma uyacağını düşündüğüm bir kaç tane buldum, hatta ve hatta onlarca buldum,  şu an acayip bir kararsızlık içerisindeyim, dolayısı ile halen sipariş veremedim, büyük bir ihtimalle bu gece uyku bana haram 🙁

Foto Galerimizde sunduğum görsellere göz atınca bana hak vereceğinizi düşünüyorum, zira dekorasyon konusunda ister modernci olun ister klasikçi, bunca güzel model sizinde aklınızı karıştıracaktır.

DERİ TABLO MODELLERİ GÖRSELLERİ FOTO GALERİ

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir