Beşiktaş Nevresim Takımı 2021 Modelleri Kartal Yuvası

Beşiktaş Nevresim Takımları Fiyatları 2021

Futbolu adeta bir aşk gibi yaşayan, tuttuğu takıma yürekten bağlı, fanatizme girmeden, “damarımı kessen takımımın rengi akar” diyen okurlarımız genel olarak dekorasyonlarında tuttukları bu takımların renklerini ve logolarını kullanmaktan hoşlanıyorlar. Bu bağlamda binbirdekor.com olarak bizlerde onlara bu konuda destek olmak adına taraftar dekorasyon ürünleri yada Taraftar Store Ürünleri ve modellerine göz atmaya devam ediyoruz. Bu konu da son olarak Fenerbahçe Taraftar Ürünleri ve Galatasaray Taraftar Ürünleri sayfalarımıza konuk olmuştu. Bu sayfamızda ise Beşiktaş Dekorasyon Ürünleri ile huzurlarınızdayız. Fakat bu defa siyah beyaz renklere gönül veren okurlarımız için, Beşiktaş Tavan Lambası yada Beşiktaşlı oda Duvar Kağıtları gibi ürünlere değil de yatağında bile kartal aşkı ile uyuyanlar takipçilerimize hitaben nevresim takımlarına göz atıyoruz.

Beşiktaş Nevresim Takımı Modelleri ve Fiyatları

Evet bu sayfamızda Çift Kişilik Beşiktaşlı Nevresim Takımı ve tek kişilik Beşiktaş nevresim takımı modellerine ayırıyor, Beşiktaş JK Resmi Alışveriş Sitesi olan Kartal Yuvası mağazasından en güzel nevresim takımlarını fiyat ve özellikleri ile birlikte detaylı olarak inceliyoruz. Dolayısı ile eğer şu sıralar yatak odanıza siyah beyaz ve efsane logolarla desenlendirilmiş bir Beşiktaş Uyku Seti arıyorsanız doğru yerdesiniz arkadaşlar.

Beşiktaşlı Nevresim Takımı Çift Kişilik Modelleri ve Fiyatları

Beşiktaş nevresim takımlarının en beğenilen ve tutulan modellerinden biri olan BJK Çizgili Nevresim Takımı ülkemizin lider tekstil markası Taç tarafından üretilmiş. 200×220 cm Nevresim, 160×200 cm Lastikli Çarşaf ve 2 adet 50×70 cm Yastık Kılıfından meydana gelen bu takımın fiyatı ise Kartal Yuvası mağazalarında 352,00 TL olarak belirlenmiş. Üstelik % 100 pamuk olan bu nevresim takımı ve şahane renk detayları için bu fiyat sizce de son derece uygun değil mi ?..

Beşiktaş Ekose Çift Kişilik Nevresim Takımı

Kartal Yuvası mağazasında dikkatimizi çeken bir diğer nevresim takımı ise ekose tarzı desenleri ve siyah beyaza en yakışan renklerden biri olan ve yine kulübün resmi renkleri arasında görünen kırmızının, ekose desenleri ve BJK logoları ile harmanlanmış tasarımı. Yine % 100 pamuk olan bu ürünün fiyatı ise 309,00 TL olarak görünüyor.

Beşiktaş Tek Kişilik Nevresim Takımları ve Fiyatları

Beşiktaş tek kişilik nevresim takımı denilince akla ilk olarak yine Taç markasının tasarladığı 3 Yıldız modeli geliyor. Üst tarafta resmini gördüğünüz bu harika nevresim takımı da % 100 pamuk olmakla birlikte, 160×200 cm nevresim, 100×200 cm Fitted Çarşaf ve 50×70 cm Yastık Kılıfından meydana gelirken üzerinde 279,00 TL fiyat etiketi taşıyor.

Beşiktaş Bebek Nevresim Takımları ve Fiyatları

Kendinden sonraki nesle de Beşiktaş’ın siyah beyaz aşkını aşılamak isteyen babalar ve anneler için özel tasarım bir Beşiktaş nevresim takımı da var Kartal Yuvası mağazasında. Beşiktaş Bebek Nevresim Takımı Ballloon Baby olarak adlandırılan bu nevresim takımı yine %100 pamuk olarak üretilmiş ve Taç markasına ait kaliteli bir ürün. 100×150 cm nevresim, 120×180 cm çarşaf ve 2 adet 35×45 cm yastık kılıfından meydana gelen bu bebek nevresim takımı ise 192,00 TL fiyat etiketi ile sizleri Kartal Yuvası mağazalarında bekliyor.

Beşiktaş Lisanslı Nevresim Takımları

Yukarıda değerli Beşiktaş taraftarları için yatak odalarına Kara kartal ruhunu yansıtacağını düşündüğümüz çeşitli nevresim takımlarında örnekler sunduk. Fakat hemen hatırlatmak isteriz ki burada verdiğimiz fiyatlar zaman içerisinde farklılık gösterebilir. Bu nedenle hem daha farklı Beşiktaş dekorasyon ürünlerine göz atmak, hem de bu nevresim takımlarının güncel fiyatları hakkında bilgi almak adına, Kartal Yuvası Nevresim Takımları resmi mağazasını linke tıklayarak ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir