Bellona’dan Güzeller Güzeli Lisbon Salon Takımı

Salonları için şık koltuk takımları aramakta olan binbirdekor.com takipçileri için yepyeni ve tabii ki en güzel salon koltuk takımı modellerini mercek altına almaya devam ediyoruz. Bu sayfamızda Bellona’nın salon koltuk takımı ürün gamına heniüz eklediği Lisbon salon koltuk takımını masaya yatırıyor, her zaman olduğu gibi fiyat ve görselleri ile birlikte sizler için inceliyoruz.

Bellona Lisbon salon koltuk takımı son yılların gözdesi soft renklerle tasarlanmış. Lüksün vurgusu olan kapitone dokuması ve farklı düğme uygulamaları ise gerçekten muhteşem. Ayrıca temizliğide kolaylaştıran, yerden yüksek lükens ayakları takıma oldukça hoş bir hava katıyor.

Foto galerimizde görsellerini inceleyebileceğiniz Lizbon salon koltuk takımı, iki adet üçlü koltuk ve 2 adette berjerden oluşurken, krem, vizon ve su yeşili gibi üç şık renk kombinasyonu ile satışa sunulurken, üzerinde 7.690,00 TL fiyat etiketi taşıyor.

BELLONA LİSBON SALON KOLTUK TAKIMI RESİMLERİ

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Angora Halı’nın En Güzel Desenlerine Göz Atın !..

Halı dekorasyonunuza artı değerler katmak adına en güzel halı modellerini sayfalarımızda beğenilerinize sunmaya devam ediyoruz...

Kapat