Bellona Yatak Odası Takımları ve Fiyatları 2021 (Carlino)

2021 Model Yatak Odası Takımları ile Bellona

En yeni yatak odası takımları sizler için binbirdekor.com sayfalarında yer almaya devam ediyor. Bu bağlamda kısa bir zaman önce istikbal yatak odası takımları sayfalarımıza fiyatları, özellikleri ve tabi ki görselleri ile birlikte konuk olmuşlardı. Ayrıca marka marka model model bazalı yatak odası takımları ile kampanyalı yatak odası takımları da editörlerimiz tarafından incelenmişti. Bu sayfamızda ise TV reklamları ile hayranlık uyandıran Bellona Carlino Consept ürünlerinden 2021 model Carlino yatak odası takımını mercek altına alıyoruz.

Ballona Yatak Odası Modelleri 2021

Bellona geçtiğimiz yıl vitrine çıkardığı bellona monreal yatak odası ve bellona romance yatak odası ile bir anda dikkatleri üzerine çekmiş ve bu iki ürün markayı zirveye taşımıştı. Şimdi inceleyeceğimiz Carlino koleksiyonu yatak odası takımından da muhtemelen aynı performansı bekleyen Bellona tasarımcılarının beklentilerinde yanılmayacakları ve en az bahsi geçen yatak odaları kadar ilgi göreceği çok açık. Zaten birazdan ürünü inceleyince sizlerde bu düşüncemize katılacaksınızdır.

Bellona Carlino Yatak Odası Takımı

Bellona vitrinlerinde henüz boy göstermeye başlayan Carlino yatak odası takımı, koyu renkli mobilyalardan hoşlananlar için adeta biçilmiş bir kaftan, zira takımın renk konfigürasyonunda son dönemlerin trend mobilya renklerinden olan antrasitin ağırlıkta olduğunu görüyoruz. Bu renk ile siyah deri yatak başlığı ise mükemmel bir uyum içerisinde. Takımın ünitelerinde kullanılan ve kapakta ki dekoratif şerit uygulamaları ile son derece uyumlu ceviz renk yerden yüksek ayaklar ise ince bir detay olmasına rağmen takımı görsel açıdan fevkalade zenginleştirmiş.

Bellona Yatak Odası Fiyatları 2021 (Carlino)

Gelelim bu şahane yatak odası takımının fiyat bilgilerine. Efendim paragraf aralarında görsellerini gördüğünüz Carlino serisi yatak odası takımında tüketiciye, 5 kapaklı, 6 kapaklı ve sürgülü olmak üzere üç farklı gardırop alternatifi sunulmuş. şimdi bu alternatifleri indirimli fiyatları birlikte teker teker ele alalım.

Bellona Sürgülü Yatak Odası Takımı Carlino

Takımın sügü kapaklı gardıroplu alternatifinin fiyatı bellona fiyat listesi üzerinde normalde 13.210,00 TL olarak görünüyor. Ancak Ballona kampanyaları dahilinde bu alternatifin Kdv İndirimli Peşin Fiyatı 10.881,00 TL olarak belirlenmiş.

Bellona Kampanyalarını Kaçırmayın !..

Eğer takımın 5 kapaklı gardıroplu alternatifini satın almak isterseniz 11.998,00 TL yerine yine kdv indirimi ile 9.882,00 TL ödüyorsunuz. Takımın 6 kapılı gardırop seçeneğinde ise 12.833,00 TL olan fiyat yine aynı indirimle 10.570,00 Liraya kadar düşüyor.

Yukarıda verdiğimiz fiyatlar zaman içerisinde, markanın fiyat politikalarına ve indirimlerine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu nedenle hem ürünleri daha yakından görmek, hem güncel fiyatları hakkında bilgi edinmek, hem de mevcut kampanyaları kaçırmamak adına Bellona Yatak Odaları resmi sayfasına da linke tıklayarak uğramanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir